2018. 08. 21. kedd - Sámuel, Hajna 20°C | 33°C Még több cikk.

Otthon nagyon megy: újabb nagy győzelmet aratott a Szentes

A férfi vízilabda OB I 11. helyéért zajló párharcban kiegyenlített a Metalcom-Szentes, miután hazai pályán 11-3-as győzelmet aratott a Vasas felett.
Legutóbbi otthoni meccsén is parádézott a Kurca-parti csapat, akkor 16–2-re nyert, most is nagyot alkotott. Az első félidőben még szoros volt a találkozó, majd a hazaiak két-három sebességgel feljebb kapcsoltak, és két 4–1-es negyedet hozó örömvízilabdával búcsúztak közönségüktől. A 11. helyért zajló párharc szombaton 20 órától dől el a fővárosi Komjádi uszodában.

Pellei Csaba: – Otthon nagyon megy, idegenben nem annyira. Le a kalappal a srácok előtt, hiszen a bajnokság azon szakaszában tudták két nagyszerű győzelemmel megörvendeztetni a szurkolókat, amikor már sok problémája van mindenkinek. Egyszer még össze kell szednünk magunkat. Metalcom-Szentes–Vasas 11–3 (2–0, 1–1, 4–1, 4–1)
Férfi vízilabda OB I, rájátszás a 11. helyért, 2. mérkőzés. Szentes, 400 néző. Vezette: Marjay, Homonnai.
Metalcom-Szentes: MEIXNER (13 védés) – Kiss 1, Nagy 2, Vörös 1, Palotás, Pellei F. 1, Somogyi 1.
Csere: Kókai, PELLEI K. 2, Werner, Hegedűs, Tóth 1, TAKÁCS 1. Vezetőedző: Pellei Csaba.
Vasas: Jónás (6 védés) – Bencz 1, Bóbis, Sélley Rauscher, Simon 1, Hőna. Csere: Tihanyi (kapus, 1 védés), Hajdu, Fazekas, Trombitás, Marnitz 1, Steinmetz. Vezetőedző: Földi László.
 Gól – emberelőnyből: 11/1, ill. 14/1.
Ötméteresből: 2/2, ill. –.
Kipontozódott: Kókai, Hegedűs, ill. Trombitás, Marnitz.
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–1.