Ötvenesek: első a Kisamó

Domaszék adott otthont az ötven éven felüliek téli kispályás labdarúgótornájának.
Domaszék adott otthont az ötven éven felüliek téli kispályás labdarúgótornájának. A Fit World +50-es elnevezésű eseményre hat csapat nevezett, közülük a kisteleki, a sándorfalvi és a mórahalmi játékosok alkotta vegyes csapat, a Kisamó végzett az élen a SZAK együttesét megelőzve.

Kisamó-siker. Kistelekiek, sándorfalviak és mórahalmiak alkotják a csapatot. Fotó: Bársony Jenő

Eredmények, csoportmecsek, A csoport: Kisamó–Baktó 4–2, Szeged 60+–Baktó 3–0, Kisamó–Szeged 60+ 1–1, hetesekkel: 5:4. B csoport: SZAK– Szegedi Vasutas 1–0, Bányai cukrászda– Szegedi Vasutas 1–0, SZAK–Bányai cukrászda 3–0. Helyosztók, az 5. helyért: Baktó–Szegedi Vasutas 1–0, a 3. helyért: Szeged 60+–Bányai cukrászda 1–0, döntő: Kisamó–SZAK 4–0.

A győztes csapat névsora: Sebestyén András, Császár István, Balogh Miklós, Patócskai József, Fenyvesi László, Tóth János, Kószó Zoltán, Gárdián Tibor, Szűcs Szilveszter, Molnár József, Kozma László, Dékány János.

Rövidpályás gyorskorcsolya: verseny - szülői összefogásból

Közel kétszáz induló volt a hétvégén Szegeden rendezett 13. Tisza-kupán, amelyen a szegedi rövidpályás gyorskorcsolyázók összesen hat érmet nyertek. Tovább olvasom