Pályán a labdarúgó megyei III. és IV. osztály

A megyehárom és megyenégy hétvégi eredményei.
Megyei III. osztály, Homokháti csoport
Kistelek II.–Csanytelek 2–2 (0–2)

Kistelek, vezette: Tóth Csaba (Farkas, Burzon).
Kistelek II.: Szatmári – Sejben J., Zana, Ocskó (Kiss, 65.), Sutka (Bárkányi – félidőben), Révész (Fülöp – félidőben), Fodor, Kósa (Fekete, 60.), Tóth, Béres (Sejben Gy. – félidőben), Lajos (Katona, 73.). Edző: Keresztes László.
Csanytelek: Szeri – Papp, Gulyás, Tápai, Kovács (Urbácsik, 80.), Bátki D. Gy., Erdélyi (Bátki I. M. – félidőben), Hajdu, Molnár, Laza (Moszheim, 64.), Sepsik. Játékos-edző: Erdélyi Mátyás.
Gólszerzők: Sejben (55.), Fodor (71.), ill. Molnár (20., 25.).
További eredmények: Zákányszék–Baks 1–4 (0–1), gólszerzők: Zsurka (84.), ill. Bánfi (28.), Nagy (49.), Szőke (63.), Péli (88.). Balotaszállás–Mórahalom II. 2–2 (0–0), gólszerzők: Oláh (57.), Erdélyi (88.), ill. Tombácz (59.), Szekeres (80.). Kübekháza–Deszk II.-Ferencszállás 3–0 (2–0), gólszerzők: Olajkár (7.), Süli (16.), Stéhlik (79.). Forráskút–Sándorfalva II. 3–6 (0–3), gólszerzők: Barakonyi (76., 78.), Kálmán (90.), ill. Tóth L. (29., 33., 79.), Landler (43., 47.), Kiss (68.). Csongrád III.–Röszke 1–3, gólszerzők: Papp Z. (89.), ill. Jaksa (49., 84.), Tanács (2.). Bordány II.–Ruzsa 2–0 (2–0), Algyő II.–Pusztamérges 8–1 (4–0).

Makó II.–Fábiánsebestyén 3–1 (3–0)

Makó, vezette: Kiss Richárd (Szűcs, Forgó).
Makó II.: Bálint – Lipták, Papp (Igaz, 62.), Szebehelyi, Tamasi (Árva, 75.), Gabnai Gy. (Gabnai B. – félidőben), Galambosi, Zádori (Kerekes, 55.), Krucsó (Csernus, 78.), Rudisch (Szabó, 55.), Budai. Játékos-edző: Gabnai Győző.
Fábiánsebestyén: Bihari – Vincze, Sajti, Nagy (Prágai, 75.), Bogyó (Terhes – félidőben), Paczuk, Györgyi Cs. (Mondrucz, 56.), Bodzás (Balla, 78.), Györgyi Á., Felföldi, Banka. Edző: Felföldi Lajos.
Gólszerzők: Budai (5.), Krucsó (12., 37.), ill. Banka (51.).
Kiállítva: Igaz (79.), ill. Bihari (10.), Györgyi (72.).
További eredmények: Pitvaros–Kiszombor 0–4 (0–3), gólszerzők: Csizmadia (10.), Rutai (15.), Becsei (18.), Pásztor (57.). Földeák–FK 1899 Szeged II. 1–1 (0–0), gólszerzők: Horváth (46.), ill. Markó (82.). Csongrád II.–Universitas 8–0 (4–0), gólszerzők: Pálfi (9., 70.), Kukorelli (10. – öngól), Deli (18.), Palásti (24., 58.), Koncz (51.), Papp (61.). Pázsit–Baktó-Petőfitelep 0–2 (0–1), SZVSE II.–Székkutas II. 0–1 (0–1), HFC II.–Derekegyház 17–0.

Megyei IV. osztály, Keleti csoport
Móravárosi Kinizsi II.–Maros-menti UFC 4–3 (1–2)
Gyálarét, vezette: Somodi Gábor (László, Rácz).
Móravárosi Kinizsi II.: Varga L. – Varga P., Tiszai, Kovács B. (Gulyás – félidőben), Kovács P., Kanalas, Farkas, Kovács D., Csomor, Vidákovics, Makra (Varga G., 62.). Játékos-edző: Varga Gábor.
Maros-menti UFC: Kedvessy – Czebe, Baranyi Sz., Géja, Haizer, Baranyi I., Gábor, Koczkás, Bódi (Németh, 85.), Papp (Bíró, 58.), Ruttkay-Nedeczky. Edző: Karsai Tibor.
Gólszerzők: Vidákovics (22., 67., 81), Varga P. (78.), ill. Baranyi (25., 57.), Gábor (6.).
További eredmények: Maroslele–Szatymaz U19 1–2 (0–2), gólszerzők: Kósa (55.), ill. Csontos (4.), Antal (39.). Földeák U19–IKV-Alsóváros 3–1 (2–1), gólszerzők: Kis (20., 53.), Varga (30.), ill. Czibere (32.). Szőreg II.–Szikáncs 0–4 (0–2), gólszerzők: Kun Szabó (5.), Szilágyi (19.), Dunai (50.), Kovács (70.). Nagylak–KEAC 2–3 (1–1), gólszerzők: Szueta (39.), Kovács (80.), ill. Erhardt (9., 52.), Gábor (90.). St. Mihály II.–Rock Klub U19 6–0 (2–0), gólszerzők: Galiba (7.), Bíró (11., 58.), Tóth (53.), Káity (65.), Soós (80.).

Szatymaz–Szegvár 3–3 (1–3)

Szatymaz, vezette: Cseh Gábor (Köteles, Fődi).
Szatymaz: Marsal – Engi, Árpási Cs., Rovó, Árpási P. (Dékány, 46.), Berta, Antal, Fónai, Bertalan, Csontos (Farkas, 33.), Bárkányi. Edző: Baranyi Péter.
Szegvár: Győni – Szűcs, Szanka, Sziver (Bihari, 5.), Marsovszki, Vígh, Fekete, Ember, Piti G., Bereczki, Piti J. Edző: Lőrincz Balázs Sándor.
Gólszerzők: Bárkányi (25.), Farkas (75.), Dékány (89.), ill. Piti J. (20.), Bereczki (30.), Vígh (43.).
Kiállítva: Árpási (82.), Marsal (90.).
További eredmények: Csanytelek II.–Rock Klub 4–1, gólszerzők: Sánta (7.), Czombos (70., 78.), Hencz (81.), ill. Süveges P. (68.). Öttömös–Zsombó II. 0–6 (0–4), gólszerzők: Hajda (22., 24.), Fábián (32.), Dudás (43.), Vér (58.), Németh (79.). Domaszék–Ásotthalom II. 4–2 (2–0), gólszerzők: Oláh (17., 89.), Varga (33., 60.), ill. Juhász-Vedres (61.), Dobák (66.). Dóc–Ópusztaszer 1–1 (0–0), gólszerzők: Tülkös (67.), ill. Makrai (86.).

SZEOL SC: ez könnyű győzelem volt

A labdarúgó NB III Közép csoportjának előző játéknapján megszakadt a SZEOL SC győzelmi sorozata, így a szegedi labdarúgócsapat a hétvégén újra a jó útra akart lépni, ezt pedig a Baja otthonában kellett megtennie. Tovább olvasom