2017. 09. 24. vasárnap - Gellért, Mercédesz 12°C | 18°C Még több cikk.

Pályán a labdarúgó megyei III. és IV. osztály

A megyei III. osztály Homokháti csoportjában magabiztosan nyert a Csongrád III. a Ruzsa ellen.
Megyei III. osztály, Homokháti csoport

Csongrád III.–Ruzsa 2–0 (1–0)

Csongrád, vezette: Varga Attila (Cseh, Burzon).
Csongrád III.: Vigh (Drozdik, 70.) – Vári, Berkes, Siha, Mucsi, Papp, Surányi (Rocskár, 58.), Lévai, Nagy, Simon, Hegedűs (Lévai, 58.). Edző: Dósa Rácz Pál.
Ruzsa: Papp Sz. – Simon (Horváth, 89.), Tandari, Papp Á., Rózsa, Jáger, Masa, Varga R., Varró, Varga G. (Nagy, 80.), Tanács (Krisztin – félidőben). Edző: Nagy Zsolt.
Gólszerzők: Nagy (36.), Papp (50., – öngól).

További eredmények: Deszk II.-Ferencszállás–Baks 1–3 (0–2), gólszerzők: Csanádi (66.), ill. Földesi (39.), Szalai (41.), Bánfi (71.). Röszke–Csanytelek 6–1 (3–0), gólszerzők: Hoffmann (16.), Major (22., 36.), Fődi (59.), Tanács (67.), Papp K. (90.), ill. Forgó (57.). Kübekháza–Mórahalom II. 0–4 (0–0), gólszerzők: Tombácz (49.), Pipicz (63.), Mészáros (87.), Módra (89.). Sándorfalva II.–Pusztamérges 5–3 (2–0), gólszerzők: Kurucsai (28., 39., 78.), Csúri (73.), Kakuszi (82.), ill. Kisfaludi (49.), Sári (55.), Sárközi (61.). Algyő II.–Zákányszék 2–1 (2–0), Forráskút–Balotaszállás 0–3 (0–1), Bordány II.–Kistelek II. 3–2.

Pitvaros–Földeák 1–3 (0–2)
Pitvaros, vezette: Vereska Mátyás (Bereczki, Pesti).
Pitvaros: Varga – Szépe (Fülöp – félidőben), Bársony, Kaiser, Csordás, Zsoldi, Hajrán (Hatternik, 73.), Kalmár (Török, 61.), Zöldi, Gróf, Szabó. Játékos-edző: Zsoldi György.
Földeák: Szénási – Csontos, Varga (Vízhányó, 65.), Medgyesi, Orosz, Szélpál, Molnár Zs., Tóth L., Kelemen, Molnár J., Diós. Edző: Tóth Imre.
Gólszerzők: Gróf (56.), ill. Orosz (15.), Molnár (27., 63.).

További eredmények: Makó II.–FK 1899 Szeged II. 1–0 (1–0), gólszerző: Köteles (28.). Csongrád II.–Derekegyház 9–1 (3–0), gólszerzők: Ormándi (27.), Sándor (29.), Versegi (44.), Czibulya (48. – öngól), Palásti (63.), Busa (73., 82.), Deli (75.), Gresó (88.), ill. Csatordai (53.). Fábiánsebestyén–Baktó-Petőfitelep 0–4 (0–2), gólszerzők: Major L. (6., 35., 50.), Galambos (71.). Kiszombor–Székkutas II. 2–0 (1–0), gólszerzők: Kardos (30.), Kovács (66.). Pázsit–SZVSE II. 2–1 (1–1), gólszerzők: Tóth (10., 64.), ill. Tolna (15.). Universitas–Csanádpalota 1–4. Szabadnapos: HFC II.

Maroslele–St. Mihály II. 4–4 (2–3)
Maroslele, vezette: Kozák Tibor (Halász, Kasza).
Maroslele: Török – Déri, Nagy, Buza, Gera, Gajda, Kósa, Kővágó, Ohát, Kovács, Horváth. Edző: Németh Róbert.
St. Mihály II.: Szekeres (Kovács, 58.) – Nyilasi, Csiszár, Beck (Szente, 54.), Laczkó (Soós, 58.), Tari, Bíró, Horog, Galiba, Tóth, Révész. Játékos-edző: Soós István.
Gólszerzők: Buza (14.), Ohát (44., 54.), Kővágó (57.), ill. Tóth (1., 76.), Beck (21.), Galiba (25.).
További eredmények: Szőreg II.–Földeák U19 5–2 (1–1), gólszerzők: Tóth T. (35., 83.), Tóth A. (51.), Földesi (58., 85.), ill. Orosz (17.), Medgyesi (68.). Maros-menti UFC–IKV-Alsóváros 0–1 (0–0), gólszerző: Csordás (90.). Móravárosi Kinizsi II.–Nagylak 4 –1, gólszerzők: Balog (1.), Kanalas (39.), Kovács (64.), Farkas (71.), ill. Főcze (19.). Kecskési EAC–Szatymaz U19 3–1, gólszerzők: Kovács (34.), Eperjesi (63.), Szabó (73.), ill. Bárkányi (85.).

A Szikáncs–Rock Klub U19 mérkőzést december 6-án (vasárnap) 10 órakor rendezik.

Öttömös–Csanytelek II. 2–3 (0–3)
Öttömös, vezette: Tóth Csaba (Zsubori, Savanya).
Öttömös: Lapu – Veress, Sánta, Bata, Papp, Bite (Lengyel – félidőben), Szabó (Fődi, 56.), Kovács, Csanádi, Kertész-Kovács (Tóth, 70.), Gyöngyösi (Veres, 63.). Edző: Fodor Gábor.
Csanytelek II.: Fejes F. – Mucsi, Mészáros, Bátki, Czombos, Gyöngyi, Faragó, Juhász, Berkes (Bende, 80.), Csányi (Fejes T., 74.), Sánta (Juhász, 54.). Edző: Bartus László.
Gólszerzők: Csanádi (63.), Kovács (79.), ill. Czombos (3.), Gyöngyi (21., 24.).

További eredmények: Domaszék–Szatymaz 4–1, gólszerzők: Csara (16.), Püspöki (41.), Oláh (64.), Fülöp (67.), ill. Szűcs (70.). Szegvár–Rock Klub 1–0, gólszerző: Piti (60.). Zsombó II.–Ópusztaszer 3–1 (2–0), gólszerzők: Hajda (20.), Dudás (30.), Szépfalusi (87.), ill. Bereczki (84.). A Pusztaszer–Dóc mérkőzés 1–1-nél, a 88. percben félbeszakadt, mert a vendégek szurkolói bementek a pályára.

Vereség

Négy döntetlen után (az utolsó szombaton volt az örmény Aronjannal) vasárnap elszenvedte első vereségét a szegedi Lékó Péter a Moszkvában zajló Tigran Petroszjan-emlékversenyen. Tovább olvasom