Délmagyar logó

2016. 07. 01. péntek - Tihamér, Annamária 21°C | 31°C

Pályán az utánpótlás

Eredmények, érmek, pontok, gólok, sikerek.
CSELGÁNCS
Mórahalmon 11 klub 190 versenyzőjének részvételével rendezték meg első alkalommal a Molnár Franciska nemzetközi cselgáncs emlékversenyt. A viadalon a hazaiak mellett Szegedről, Szatymazról, Ópusztaszerről és Domaszékről is indultak gyerekek. Az eseményen a kisváros polgármestere, Nógrádi Zoltán, valamint az olimpiai ezüstérmes dzsúdós, Ungvári Miklós adta át az érmeket.

A megyei klubok eredményei, 2009- esek, 20–22 kg, I. csoport: 1. Bednár Bence (Mórahalmi Judo SE), 3. Hajdú Tamás (Mórahalmi Judo SE), 4. Mészáros Marcell (Szegedi Judo Iskola); II. csoport: 1. Lázár Tamás (Mórahalmi Judo SE), 2. Ferenczi Héra (Ópusztaszer), 3. Sándor Mikes (Szegedi Judo SE), 4. Kósa Réka (Ópusztaszer). –20 kg: 1. Fehér Balázs (Mórahalmi Judo SE), 2. Belecz Sarolta (Mórahalmi Judo SE), 3. Szerencsés F. Dominik (Mórahalmi Judo SE), 4. Tulkán Csanád (Szegedi Judo Iskola), 5. Belecz Kincső (Mórahalmi Judo SE).
2008-asok, 20–22 kg: 2. Szekeres Rita (Szegedi Judo Iskola SE). 22–24 kg: 1. Papp Endre (Domaszék), 2. Sík Bence (Szegedi Judo SE), 3. Berta Noémi (Szegedi Judo SE). –28 kg, I. csoport: 3. Maczka Maxim (Mórahalmi Judo SE), 4. Erdélyi Dominik (Szegedi Judo SE), 5. Pandek Petra (Szegedi Judo Iskola); II. csoport: 1. Csábi Levente (Mórahalmi Judo SE), 2. Sirián Soma (Szegedi Judo Iskola), 3. Nagy Botond (Szegedi Judo Iskola). 28–30 kg: 2. Korom Bence (Szegedi Judo SE). 33–36 kg: 1. Erdélyi Andor (Szegedi Judo SE), 2. Masa Barna (Mórahalmi Judo SE), 3. Sólya Máté (Domaszék), 4. Abonyi Péter (Mórahalmi Judo SE), 5. Barna Vanessza (Ópusztaszer). 36–40 kg: 2. Koncz Balázs (Mórahalom). +40 kg: 1. Kiss Bence (Szatymaz), 2. Murár Zoltán (Szegedi Judo Iskola).

2007-esek, 22–24 kg: 1. Sajtos Milán (Szegedi Judo SE), 2. Mészáros Erik (Szegedi Judo Iskola), 3. Vajas Ádám (Szegedi Judo SE). 24 kg: 1. Szécsi András (Mórahalmi Judo SE), 2. Katona Benedek (Domaszék), 3. Hongmany Alex (Domaszék), 4. Baracsi Gergő (Domaszék). 25–27 kg: 1. Tulkán Dávid (Szegedi Judo Iskola), 2. Szántó Lajos (Szatymaz), 4. Tóth János (Ópusztaszer). 27–30 kg: 4. Volford Barnabás (Mórahalom). 30–33 kg: 1. Nagygyörgy Levente (Szatymaz), 2. Varga Levente (Szegedi Judo Iskola).

Diák C, fiúk, 27 kg: 2. Vlasits Ákos (Mórahalmi Judo SE), 3. Kónya Ádám (Szatymaz), 4. Guglava Zoltán (Szegedi Judo Iskola). 30 kg: 1. Pölös Milán (Szatymaz), 3. Barna Milán (Ópusztaszer).

Diák A, fiúk, 32 kg: 1. Szilágyi Kornél (Szegedi Judo Iskola), 2. Markó Dávid (Szegedi Judo Iskola). Diák A, lányok, 32 kg: 2. Koós Lili (Mórahalmi Judo SE). 35 kg: 1. Hajdú Nikolett (Mórahalmi Judo SE). 38–41 kg: 1. Tetlák Abigél (Szatymaz). 50 kg: 1. Vass Eszter (Mórahalmi Judo SE).

Diák B, fiúk, 29 kg: 1. Bóka Barna (Domaszék). 32 kg: 3. Gál Benedek (Mórahalmi Judo SE), 4. Berta Botond (Szegedi Judo SE). 35 kg: 1. Szűcs M. Zsolt (Szegedi Judo Iskola), 4. Andódi Marcell (Szatymaz). 38–41 kg: 1. Csányi Tamás (Szegedi Judo SE), 2. Martin Ákos (Domaszék). 50–55 kg: 2. Kopasz Ferenc (Ópusztaszer), 3. Csala Dávid (Szatymaz). Diák B, lányok, 22 kg: 1. Tóth Lea (Mórahalmi Judo SE), 2. Ferenci Vita (Ópusztaszer), 3. Borbás Petra (Mórahalom). 36–40 kg: 1. Farkas Ramóna (Szatymaz). Összevont 44, 49 és +49 kg: 1. Szigeti Sára (Domaszék).

Diák C, fiúk, 33 kg: 1. Csabai Zsombor (Szegedi Judo SE), 3. Andódi Bálint (Szatymaz). 36 kg: 1. Szabó Konrád (Szegedi Judo SE). 42–45 kg: 2. Sejben Zsigmond (Szegedi Judo Iskola), 3. Takó Valentin (Szegedi Judo Iskola), 4. Turi Zsombor (Szegedi Judo Iskola). +55 kg: 1. Túri Alex (Szatymaz SE). Diák C, lányok, 27 kg: 1. Zádori Panna (Szegedi Judo Iskola). 33 kg: 2. Szekeres Katalin (Szegedi Judo Iskola). 40 kg: 3. Kőhegyi Fanni (Szatymaz SE). 45 kg: 1. Csiszár Csenge (Mórahalmi Judo SE).

Diák A, fiúk, 35 kg: 1. Árvai Krisztián (Szatymaz), 3. Tetlák Áron (Szatymaz), 4. Lénárt Ádám (Domaszék). 38 kg: 1. Pölös Nándor (Szatymaz), 2. Sipos László (Szegedi Judo Iskola), 3. Balogh Márton (Szegedi Judo Iskola). 45 kg: 2. Zsiga Zsombor (Mórahalmi Judo SE), 3. Süli Bence (Szegedi Judo Iskola). 49–54 kg: 1. Gyöngyi László (Szatymaz), 2. Becsy Zsombor (Szegedi Judo SE), 3. Gyöngyi László (Szatymaz). 66–+66 kg: 2. Ivanov Roland (Mórahalom).

Labdarúgás
Folytatódott a Bordány Sportkör által szervezett Start 2016 Kupa, ezúttal az U9-es korosztálynak. A nyolccsapatos tornán ezúttal is két négyes csoportban küzdöttek a felek, a kupagyőztes pedig a döntőben a hazai Bordányt felülmúló Rendőr TE lett.

Eredmények, Start 2016-kupa, U9, A csoport: Bordány–Szeged 2011 4–2, Algyő–MUFC Makó 0–5, Bordány–Makó 5–0, Szeged 2011–Algyő 3–0, Szeged 2011–Makó 0–5, Bordány–Algyő 5–1. A végeredmény: 1. Bordány 9, 2. Makó 6, 3. Szeged 2011 3, 4. Algyő 0 ponttal. B csoport: Móravárosi Kinizsi– Szilády RFC Kiskunhalas 0–8, Rendőr TE– SZEAC 3–2, Móraváros–SZEAC 0–13, Kiskunhalas–Rendőr TE 0–2, Kiskunhalas– SZEAC 2–0, Móraváros–Rendőr TE 0–7. A végeredmény: 1. Rendőr TE 9, 2. Kiskunhalas 6, 3. SZEAC 3, 4. Móraváros 0 ponttal.

Helyosztók, a 7. helyért: Algyő–Móraváros 1–0, az 5. helyért: Szeged 2011–SZEAC 2–4, a 3. helyért: Makó–Kiskunhalas 0–0, hétméteresekkel: 1:3, döntő: Bordány–Rendőr TE 1–5.

Különdíjasok, a legjobb kapus: Acsai Botond (Kiskunhalas), a legjobb játékos: Tischner Péter Zalán (Rendőr TE), gólkirály: Nógrádi Gergő (Bordány), a legjobb hazai játékos: Turcsik Bálint (Bordány).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

ATSK Szeged: két nap, két verseny

Két nap alatt két asztalitenisz-versenyt is rendezett az ATSK Szeged. Tovább olvasom