2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -3°C | 5°C

Parádézott a Hód TC

Második csoportmeccsét is megnyerte a Szuperligában a Hód TC férfi teniszcsapata. A vásárhelyiek 8:1-re verték a Győrt.
A második ugyanolyan sima meccsnek bizonyult a Hód TC szuperligás férfi teniszcsapata számára, mint az első volt. A vásárhelyi gárda tegnap délután idegenben, Győrben lépett pályára.

Az egyesekben hatalmas fölényben volt a bajnoki címvédő. Mindent elárul a találkozók simaságából, hogy a vendégek szettet sem vesztettek. Különösen Jancsó Miklós tett ki magáért, a Hód TC harmadik számú játékosa csak egy gémet vesztett. Kiss György is megkönnyebbült, hiszen a szombati veresége után javított, önbizalom-növelő sikert könyvelhetett el Dobrovits ellen. Miután mindenki hozta a szinglit, így 6:0-ra lépett el a Vásárhely.

A párosok is jól kezdtek. A két barát, Bardóczky és Jancsó játszi könnyedséggel múlta felül riválisát. A másik két vendég duó közül Nagyék nyertek, Kissék kikaptak, így a végeredmény: 8:1 a Vásárhely javára.

Holnap délután két órakor hazai pályán, a Hód TC teniszcentrumában az IDOM ellen csatáznak Bardóczkyék. A tét a csoportelsőség. Ami igazán jó hír, hogy a találkozón pályára lép Sávolt Attila is, így a legerősebb összeállításban szerepelhet a hazai együttes.

Győzelemmel kezdett a Hód TC

Magabiztos győzelemmel kezdte szuperligás szereplését a Hód TC férfi teniszcsapata. A vásárhelyiek… Tovább olvasom