Pedig nyerni akart az Első Beton

Első Beton–Csömör 4–4 (2–2)

NB I-es futsalmérkőzés. Újszegedi sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Iványi, Albert.
Első Beton: HALÁSZ – Németh L., Szent-
ágotai, CSÚRI, Juhász. Csere: Tihanyi (kapus), Puskás, Kovács P., Bullás, K. Tóth, TÓTH A., Vastag. Edző: Szabó Zsolt.
Gólszerzők: Tóth A. (2), Csúri, K. Tóth, ill. Takács, Németh P., Somogyi, Fülep.
Kiállítva: Somogyi.

Az első lövés Puskás nevéhez fűződött a 4. percben, aztán az ellentámadásból a vendégek vezetéshez jutottak. Győrfit buktatták a szegediek, a hatméteres büntetőt Takács laposan lőtte a hálóba, 0–1. Türelmesen focizott a Beton, és bár a helyzetei kimaradtak, érezni lehetett, bármikor egyenlíthet. Mindez a 15. percben történt meg egy szépségdíjas találattal. A nemzetköz tévécsatornák hetekig, sőt hónapokig mutatnák, ahogy Tóth Attila a kifutó kapus felett löbbölt a
Halász bravúrjai

Az Első Beton kapusa, Halász Krisztián remek formában van. Ezúttal is alaposan megdolgoztatták a csömöriek, és bár négy gólt kapott, azokról nem tehetett.
kapuba, 1–1. A 18. percben Vastag labdaszerzéséből ismét Tóth A. szerzett gólt, ám a szünet előtt Németh P. egyenlített, 2–2.

Ahogy az első két esetben, a harmadik csömöri gól is szinte a semmiből született: szegedi labdavesztés után Somogyi lövése pattant meg Vastag lábán, és így becsapva a másik irányba induló Halászt, a labda a kapu jobb sarkába pattogott, 2–3. A 32. perc dupla hazai örömöt és fordítást hozott: előbb Csúri szerencsés, majd K. Tóth hatalmas találatának örülhetett a lelkes közönség, 4–3. Ezután hiába játszottak emberhátrányban a vendégek, átvészelték a hazai rohamokat, majd Fülep révén még ki is egyenlítettek.

Szabó Zsolt: – Nagyon elégedetlen vagyok, a védekezésben hatalmas hibákat követtünk el, emiatt pontokat veszítettünk.

A találkozót a Telin TV holnap 21 órától felvételről közvetíti.

Hrepka eldöntötte a meccset

A labdarúgó Borsodi Liga 13. fordulójában két pontra növelte előnyét a listavezető MTK a hazai… Tovább olvasom