2016. 09. 25. vasárnap - Eufrozina, Kende 10°C | 20°C

Percről percre: Szeged Beton - Eger 2-7

Erődemonstrációt tartott az Eger a Szeged vendégeként a vízilabda bajnoki elődöntő második mérkőzésén. A Gerendás tanítványok végig vezetve ütöttéki ki a Betont és már csak egy győzelemre vannak a fináléba jutástól. HANGANYAGGAL

Szeged Beton - Eger 2-7

Két nagykülönbségű vereség után már nehéz lesz talpra állni az Eger ellen - vélekedett a mérkőzés után a szegediek bekkje, Komlósi Péter. Hallgassa meg hanganyagunkat!

Az Eger trénere, Gerendás György különösen válogatott kapusát, Szécsi Zoltánt dícsérte. Hallgassa meg hanganyagunkat!

A Gerendás tanítványok végig vezetve ütöttéki ki a Betont. Fotó: Schmidt Andrea (galéria)

4. negyed: 1-1.

8. perc: Török pimasz ejtéssel teszi le a névjegyét 2-7.

5. perc: Török Béla fiatalos hévje sem segít, az oldalhálóba püföli a Mikasát.

3. perc: beteg verébként vergődik a Szeged, a nézők már gólt kiálltanak, de Varga Péter lökete csak a kapufát simogatja.

1. perc: Korolija csavarját Szécsi csípte el, a túloldalon Baksa tehetetlen Hegedűs löketénél 1-7.

3. negyed: 0-1.

6. perc: Szécsi tépi szét Varga Péter idegeit, a szegedi csapatkapitány két kísérletét is hárítja. 24 perc alatt mindössze egyetlen apró gólocskára futotta a Beton erejéből.

5. perc: Kis Gábor Komlósiról lefordulva lő klasszikus centergólt 1-6.

3. perc: rendesen gyűrik egymást a csapatok, de rengeteg a pontatlanság, még nem született gól ebben a szakaszban.

2. negyed: 1-2.

7. perc: Decker 8 méterről suvaszt Baksa kapujába 1-5.

4. perc: Biros hint újabb gólt, majd Balatoni lop egy szelet reményt a szívünkbe 1-4.

2. perc: Balatoni sem találja az ihletet, a kapufát találja telibe. 10 perc alatt egyetlen fórt sem kapott a hazai csapat.

1. negyed: 0-3.

8. perc: az egriek nem merengenek sokat a problémáinkon, ezúttal Varga II. Zsolt könyörtelen, a Beton az első negyedben mindössze egyszer találta el a kaput.

7. perc: ki lő itt gólt a hazaiaktól? - fogalmazódott meg a pesszimistákban a kérdés, még nem kaptunk választ.

6. perc: Biros ejtését még bravúrral fogja Baksa, Kiss Csaba távoli lövésénél viszont már tehetetlen 0-2.

4. perc: Varga Tamás karácsonyfaként emelkedett ki a vízből és szerzett labdát. Hátul tökéletes mutatvány, elől ugyanakkor megáll a tudomány, mégcsak kapura sem lő a Szeged.

1. perc: az első csatát az Eger nyerte, Biros hozta el a labdát, majd fél perc múlva Kis Gábor előnyből gólt is pakol a keservünkhöz 0-1.

Erődemonstrációt tartott az Eger a Szeged vendégeként. Fotó: Schmidt Andrea (galéria)

A Beton a következő csapattal kezdi a mérkőzést: Baksa- Balatoni, Varga T., Komlósi, Korolija, Varga P., Lehmann. Amint az összeállításból is kitűnik a nyáron a Camoglitól érkezett Weszelovszky nem került a kezdőbe, de ott ül a kispadon. A szerb center, Korolija pedig annak ellenére játszik, hogy hőemelkedése volt.

Esetleges döntetlen esetén kétszer három perc ráadás, majd ha ez sem dönt, akkor ötméteresek következnek.

Az elődöntő első mérkőzésén esélye sem volt a Kásás-tanítványoknak, Egerben 9-5-re nyertek Birosék úgy, hogy már a félidőig lerendezték a lényeges kérdéseket, két negyed után 5-1-re vezettek.

Hazai medencében ugyanakkor jó a statisztikája a Szegednek az Eger ellen, ugyanis a bajnokság alapszakaszában és a LEN-kupában is megverték a hevesieket.

Az internetkapcsolat támogatója a T-Mobile

A megyei rögbicsapatok rosszul kezdték az idényt

Kifejezetten rosszul kezdődött a rögbis szezon a megyei csapatok számára. Az NB I-es bajnokság… Tovább olvasom