2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Percről percre: Szeviép-Szeged - Sopron 58-78

A Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapata hazai pályán sem bírt a bajnoki címvédő Sopron együttesével. Tomováék az első félidő után 10 ponton belül tudtak maradni, ám a folytatásban nem tudták feltartóztatni a hűség városának csapatát.
Szeviép-Szeged-MKB Euroleasing Sopron 58-78 (15-11, 15-28, 8-21, 20-18)
Uniqa NB I A csoportos, női kosárlabda-bajnokság, újszegedi sportcsarnok, 300 néző. Vezette: Papp, Frányó.

Szeviép-Szeged: Vrancseva 1, Szlimák 4, Kovács 15/6, TOMOVA 18, Zserzserunova 6. Cserék: Török 4, Russai 2, Fürész 5/3, Laczi 3/3. Szakmai igazgató: Domokos Mihály.

Sopron: Németh 6/3, Honti 4, Gorbunova 4, KÁROLYI 16612, BRANZOVA 15. Cserék: Horti 5, HORVÁTH ZS. 10/6, Sliskovic 4, Eördögh 12/6, Semsei 2, Kocsis. Edző: Székely Norbert.

40. perc: Horti büntetők, majd Tomova csak egy büntetőt dob be, Károlyi pedig beszór egy triplát, 58-78. VÉGE!

39. perc: Horti lépés, mindeki látja, csak a két játékvezető nem, Russai ziccer, 57-73.

38.perc: Zserzserunova 5. személyi, Németh büntetők, Tomova parádás kosara, Kovács duplája+büntető, 55-73.

37. perc: Kovács büntetők, Károlyi válasz, 50-71.

36. perc: gyatra szegedi játék, Horváth büntetők, Laczi Edit tripla, 48-69.

35. perc: nincs kosár, csak soproni időkérés.

34. perc: Branzova sapka Tomovának, majd Branzova dupla, 45-67.

33. perc: Tomova remekel, két büntető, majd újabb egy büntető, Eördögh pont, 45-65.

32. perc: Branzova horog, 42-63.

31. perc: Tomova ziccer, Tomova ziccer. Nem téves infó: 42-60

30. perc: 38-60. Eördögh tripla.

29. perc: vendég büntetők, 38-55.

28. perc: Székely kézenállás, mérgében, egy fault után! Jó tornász a tréner.

27. perc: Károlyi szerencsés tripla, Tomova sapka Hontinak, 38-52.

26. perc: Sliskovic, Török csata, 38-49.

25. perc: Zserzserunova csak egy büntető, 36-47.

24. perc: Branzova könnyű ziccer, Honti a levegőben úszva szerez pontot, 35-47.

23. perc: Fürész tripla, csodás! Zserzserunova csavart duplája, 35-43. Kapaszkodunk!

22. perc: Branzova tempó, 30-43.

21. perc: Horváth centerből eredményes, 30-41.

20. perc: Horti prés, és büntető, Tomova két büntető, 30-39. FÉLIDŐ!

19. perc: Kovácsnak is második triplája, Zserzserunova egy büntető, Tomova dupla. Szegedi remeklés, 28-36.

18. perc: Horváth második tripla, újabb szegedi időkérés, 22-36.

17. perc: Kovács végre hármas! Eördögh tempó, 22-33.

16. perc: Horváth hármas, Zserzserunova büntetők maradnak ki, 19-28.

15. perc: Úgy dobnak távolról a szegediek, mintha musztáj volna, egyik kísérlet sem jön be, időt kérnek a hazaiak. Károlyi dupla, 19-25.

14. perc: Eördögh betörésből, Szlimák válasz, Semsei dupla, 19-23.

13. perc: Branzova centerkosár, 17-19.

12. perc: Fürész tempó, 17-17.

11. perc: Török "homály" távolról, Károlyi tripla, Kovács sérülés, helyette Szlimák, Eördögh tripla, 15-17.

Az utolsó percben nem esett több kosár, az első negyed után 15-11-re vezet a Szeviép-Szeged.

9. perc: Kovács tempó - nagyon szép -, 15-11.

8. perc: Tomova kosár - Zserzserunova zseniális passza után -, Honti két büntető, 13-11.

7. perc: 11-9

6. perc: Gorbunova dupla, 9-6.

5. perc: Zserzserunova pont, 8-4, soproni időkérés.

4. perc: eladott labdák, 6-4.

3. perc: Tomova büntetői után 6-4.

2. perc: 4-2.

Tippjátékunk nyertese Osmajiccsal ünnepelte a kupasikert

Gulyás Berta nyerte a delmagyar.hu játékát, amelyben azt kellett megtippelni, hogy ki szerzi a Pick… Tovább olvasom