2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 18°C Még több cikk.

Pick-Pécs: javítani a védekezésen

Ma 17 órakor a Budapest Bank férfi kézilabdaligában a Pick Szeged együttese hazai pályán a Pécs együttesét fogadja, amelyet a csütörtök esti bajnokin idegenben 39–31-re legyőzött.
Két meccs, két győzelem. Ma következik a harmadik bajnoki a Budapest Bank férfi kézilabdaligában a Pick Szeged számára. 17 órakor a csütörtökön legyőzött Pécs (39–31) lesz az ellenfele a Tisza-parti alakulatnak az újszegedi sportcsarnokban. A nézők 1000 forintért nézhetik meg a meccset.

A győzelem most is kötelező, sőt a kilencgólos pécsi siker után most nagyobb különbség is elvárható a kedvencektől. Pécsett sem a lőtt gólok számával volt leginkább gond, hiszen a 39 elfogadható teljesítmény, a 31 kapott találat nagyon sok egy fiatal, a kiesés elkerüléséért harcoló csapattól. Az is a Pick-védekezés számlájára írható, hogy egy játékos, mint azt Frey Tamás tette, nem dobhat 11 gólt egy BL-ben vitézkedő csapatnak.

Budayéknak a magabiztos siker a cél a Pécs ellen.  Fotó: Schmidt Andrea
Budayéknak a magabiztos siker a cél a Pécs ellen.

A drukkerek csak reménykedni tudnak abban, hogy meccsről meccsre jobb lesz a szegedi gárda védekezése, hiszen három hét múlva megkezdődik a küzdelem a BL-ben, október 2-án pedig az újszegedi sportcsarnokban a világ egyik legacélosabb csapata, a Kiel vendégeskedik majd.

A Pickből továbbra is két játékos hiányzik majd: Mikler és Beocsanin egyelőre még nem szerepelhet.

Lapunk megpróbálja minél jobb és eredményesebb játékra ösztökélni a Pick Szegedet. A Pick eddig 67 gólt szerzett az idei szezonban, tehát ma elérheti a bűvös századikat. A 33. gól szerzője megkapja a Délmagyarország és a Délvilág idei szakácskönyvét ajándékba.

• 3. Boribona 2011. szeptember 10. 12:10
    „azért a szakácskönyvért biztos meg fognak szakadni a fiúk ;))”
  • 2. polgár 2011. szeptember 10. 11:56
    „Épp akartam mondani, hogy végre korrektebb ára van a jegyeknek.”
  • 1. frakk 2011. szeptember 10. 08:04
    „Szerintem a támadásokkal is gond van még. Végre jó volt a dobott gólok száma (39) de mivel nem egy csúcs ellenfélről van szó , kis fenntartással is értékelhető. Majd amikor a Kiel-nek dobjuk a 35-t , az már igen.
    Na végre hosszú kihagyás után ma kimegyek a meccsre , az 1000 Ft-s jegy már elfogadható ár”

Motokrosszverseny a Rolandringen

Idei harmadik, egyben utolsó versenyét rendezi a vásárhelyi Center Motorsport Club vasárnap a… Tovább olvasom