2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 10°C | 16°C Még több cikk.

Pick: kétgólos vereség a Löwentől

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata Mannheimben felkészülési mérkőzésen 27–25-re kikapott a Rhein-Neckar Löwentől.
Szerda este egy kisvárosban kezdődött az idény első edzőmeccse, amelyet a Rhein-Neckar Löwen ellen vívott a Szeged. Egy harmadik ligás kiscsapat rendezte a mérkőzést, a csarnok csordultig telt, már elővételben elfogyott a 700 jegy. A 10. percben 4–4 volt az eredmény, a 20. percben egy találattal, 10–9-re, a félidőben 15–12- re vezetett a német gárda. Az idény első szegedi gólját Kekezovics Marinko szerezte, Ancsin Gábor pedig 30 perc alatt négyszer vette be a Löwen kapuját. A 39. percben egyenlített a magyar csapat (18–18), azonban a Löwen megint ellépett. A 51. percben két gólra, 25–23-ra jött fel Juan Carlos Pastor együttese. Ez a két gól megmaradt a végére is, így a Löwen 27–25-re nyert.

Rhein-Neckar Löwen–Pick Szeged 27–25 (15–15)
Mannheim, 700 néző.
A szegedi gólszerzők: Parrondo 7, Ancsin 6, Balogh, Kekezovics 3-3, Zubai, Ilyés 2-2, Larholm, Sulc 1-1.

A Pick Szeged szombaton 17 órakor a Temesvárt fogadja az újszegedi sportcsarnokban, a belépés ingyenes.

• 5. hangman 2013. augusztus 08. 17:24
    „"Szerda este egy kisvárosban kezdődött az idény első edzőmeccse"”
  • 4. Korpusz 2013. augusztus 08. 15:31
    „Hát akárhogy nézem, Mannheim van odaírva.”
  • 3. TUTI 2013. augusztus 08. 07:43