2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Pont nélkül rajtolt a Legrand-MetalCom-Szentes

Azok után, hogy az Első Beton győzelemmel mutatkozott be a futsal NB I-ben, a Legrand-MetalCom-Szentes vereséggel rajtolt Berettyóújfaluban.
Berettyóújfalu–Legrand- MetalCom-Szentes 3–1 (2–0)
Berettyóújfalu, 500 néző.
Legrand-MetalCom-Szentes: Bíró – Koncz, Kerepeczky, Keller, VARGA R. Csere: KOVÁCS K. (kapus), Kazán, PUSKÁS, Brinszky, Erhardt, SZŰCS D., Jerney. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerző: Varga R.

A Szentes végig egyenrangú partnere volt az összeszokottabb hazai gárdának. Az első félidőben elkerülhető gólokat kaptak a vendégek, akik a szünet után rendezték a sorokat, bár szépíteniük csak 3–0 után Varga Róbert révén sikerült. A találkozóból hátralévő több mint nyolc perc azonban kevés volt ahhoz, hogy pontot hozzon el a Szentes a remek játékerőt képviselő Berettyóújfalu otthonából. Ne felejtsük, a hazai gárda a legutóbbi sorozatban elődöntőt játszott, és végül a bajnokság negyedik helyén végzett.

Koncz Zsolt: – Remélem, a következő meccsen hazai pályán sikerül javítanunk, de ehhez nagyobb koncentráltság és figyelem szükséges.

A Legrand-MetalCom-Szentes csapata csütörtökön 20 órától a szentesi Dr. Papp László sportcsarnokban edzőmeccset játszik az NB II-es Kiskunfélegyházával.

További eredmények: Első Beton–Újbuda 5–1, Euro-Mobil Trans Győr–FTC 10–3, Cső- Montage–Győri Unihall 5–4, Csömör–Aramis 3–4. A Gödöllő–Abony találkozót elhalasztották.