2018. 10. 22. hétfő - Előd 6°C | 17°C Még több cikk.

Pontot mentettek: A Szekszárd 2-0-ra vezetett Mórahalmon

Átaludta az első félidőt a Mórahalom a labdarúgó NB III Közép csoportjának 24. fordulójában a Szekszárd ellen.Második félidei kiváló játékának köszönhetően azonban kétgólos hátrányból pontot mentett a Szekszárd ellen.
A mórahalmiak gyengébb bal oldali teljesítményét ügyesen használta ki Szekszárd a labdarúgó NB III Közép csoportjának 24. fordulójában. A vendégek éltek az adódó lehetőségeikkel, így kétgólos előnnyel mehettek a szünetre. A második félidőt két cserével kezdte a Magyar György, Vojnics-Zelics Szása edzőpáros. Fodor Ádámot Mészáros Tibor, Várda Ákost Szalma Gergely váltotta. Meglepően jól dominálta a játékot a Mórahalom, amely a szekszárdiakat is meglepte. A 49. percben Busa verte meg a jobb oldali védőt az alapvonalnál, majd a bepasszolt labdára Podonyi érkezett, aki nem hibázott öt méterről. A második játékrész derekán egy hasonló szituációban Szalma kényszerítőzött a tizenhatoson belül Busával, hat-hét méterről pedig Dalibor Crkvenjakov mattolta a szekszárdi kapust.

Magyar György: – Tökéletlen első félidő után egy tökéletes második játékrésszel egy pontot szereztünk egy jó Szekszárd ellen. A mérkőzés összképét látva elégedettek vagyunk a megszerzett egy ponttal.

A további eredmények: Budafok–Dabas-Gyón 1–1, Dabas–FTC II. 1–0, Békéscsaba II.–Szentlőrinc 0–2, Pénzügyőr–Dunaújváros 2–0, Pécs–Komló 3–0, Dunaharaszti–Szigetszentmiklós 0–2, Paks II.–Gyula 1–1.

Mórahalom–Szekszárd 2–2 (0–2)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 24. forduló. Mórahalom, 200 néző.
Vezette: Takács Tamás – kiválóan (Flinta, Zsákai).
Mórahalom: Halász 8 – Bokányi 8, Szücs 7, Zsoldos 7, Fodor Á. 3 (Mészáros T. 7, 46.) – Busa 8, Podonyi 8, Magyar 8, Pócs T. 7, Várda 4 (Szalma 7, 46.) – Crkvenjakov 8. Edzők: Magyar György és Vojnics-Zelics Szása.
Szekszárd: Pokorni – Károly, Koch, Rácz (Horvát 83.), Fejes – Havasi (Nagyváradi 73.), Lékó, Budai (Kvanduk Jó. 59.), Kozics, Preininger – Puskás. Edző: Kvanduk János.
Gólszerzők: Podonyi (49.), Crkvenjakov (75.), ill. Havasi (12.), Fejes (29.).

Látszott a fáradtság: 7-1-re nyert a SZEOL Csongrádon

A megyei I. osztály listavezetője, a Csongrád-Turbó a múlt héten kétszer is NB II-es ellenféllel játszott felkészülési mérkőzést. Tovább olvasom