2017. 04. 29. szombat - Péter 7°C | 22°C Még több cikk.

Ráczkó Gitta és Sors Tamás is bronzérmes

Ráczkó Gitta és Sors Tamás egyaránt bronzérmet szerzett a pekingi paralimpia pénteki úszódöntőiben. Ráczkó a női 100 méteres mellúszásban, míg Sors a férfi 400 méteres gyorsúszásban végzett a harmadik helyen.
Ráczkó Gitta és Sors Tamás is magabiztosan versenyzett, így nem forgott veszélyben egyik dobogós hely sem, ráadásul mindketten jelentősen javítottak az előfutamban elért idejükön.

Illés Fanni Ráczkóval együtt úszott a döntőben, ő nyolcadik lett, míg Engelhardt Katalin, szintén 100 méter mellen lett hetedik. Ugyanebben a számban, csak a férfiak küzdelmeiben Kovács Ervin a negyedik helyen végzett

Jó pólós buli volt - sok góllal

Írhatnánk azt is, hogy hatalmas, vérre menő csatában az 1996-ban LEN-kupa-döntős Szeged legyőzte a mai, a meccset túlságosan komolyan nem vevő Szeged Betont. Írhatnánk, de nem fedné teljesen a valóságot. Tovább olvasom