Délmagyar logó

2018. 05. 22. kedd - Júlia, Rita 16°C | 25°C Még több cikk.

Rajt a Kék Mókuson

Elkészült a Szegedi Sport és Fürdők Kft. által szervezett, a Délmagyarország és a Magyar Labdarúgó-szövetség Csongrád megyei területi igazgatósága által támogatott Kék Mókus-kupa szegedi kispályás labdarúgótorna csoportbeosztása.
Az eseményre három korosztályban összesen negyvennyolc csapat nevezett, mégpedig a –35-ös korosztályban harminc, a +35-ösben tíz, a +45-ösben pedig nyolc együttes.

A csoportok beosztása és a továbbjutási szisztéma. –35-ös korosztály (Kósa Zsigmond-emléktorna), A csoport: Tilitoli, Micro Meat, Hársfa Söröző, Joker Lottózó; B csoport: ARK, GLB, Gámavill Kft., Gőzerő; C csoport: Laczkó Bt., Szeged ifi, Corsó Café, Tancsik Team; D csoport: Jan-Ker and Diamond Shine, Center Lottózó, Zrínyi Non-stop, Fülig Jimmy; E csoport: Pivo Vár, Rapid, KSK, Linkek; F csoport: Fina, New Generation, Blues Kert, Szetáp-Mix, Fapuma; G csoport: Szlobo Diszkont, Young Boys, Ret FC, Túlpart Team, MM Szeged.

A további szakaszok beosztása, középdöntő, H csoport: A1 (A csoport 1. helyezettje), E1, B2, G3; I csoport: B1, F1, C2, G2; J csoport: C1, G1, D2, F3; K csoport: D1, A2, E2, F2; negyeddöntő, L csoport: H1, J1, K2, I2; M csoport: I1, K1, J2, H2; elődöntők: L1–M2 és M1–L2.

+35 (Délmagyarország-kupa), A csoport:
Diamond Shine and Jan-Ker, Ficak, Fit World, FC Szimpatikusok, Tápai Topogó-O'Neill; B csoport: Bakelitbolt.hu, Ságvári, Silstar, Első Beton, Saller; középdöntő, C csoport: A1 (A csoport 1. helyezettje), B2, A3; D csoport: B1, A2, B3; elődöntők: C1–D2 és D1–C2.

+45 (Török György-emléktorna), A csoport: Első Beton, Ficak, Együtt Szegedért Baráti Társaság, Piros- Kékek; B csoport: Mórahalom, Szuperinfó-St. Hód, SZAK öregfiúk, Bányai Cukrászda, középdöntő,
C csoport: A1 (A csoport 1. helyezettje), B2, A3; D csoport: B1, A2, B3; elődöntők: C1–D2 és D1–C2.

Az első hétvége programja, szombat, Etelka sor, 8 óra: Tili- Toli–Micro-Meat (–35), 8.50: Gámavill Kft.–Gőzerő (–35), 9.40: Tancsik Team–Corsó Cafe (–35), 10.30: KSK–Linkek (–35), 11.20: Fapuma–FINA (–35), 12.10: Fit World–Ficak (+35), 13: Pivo Vár– KSK (–35), 13.50: Első Beton– Ságvári (+35), 14.40: Ficak–Tápai-Topogó O' Neill Team (+35), 15.30: Első Beton–Ficak (+45), 16.20: Tancsik Team–Szeged ifi (–35), 17.10: Rapid–KSK (–35), 18: Pivo Vár–Linkek (–35), 18.50: New Generation–FINA (–35), 19.40: Szlobo Diszkont–Ret FC (–35), 20.30: New Generation– Szetáp-Mix (–35), 21.20: Szlobo Diszkont–Toolpart Team (–35). Deák Ferenc Gimnázium, 8: Zrínyi Non-Stop–Fülig Jimmy (–35), 8.50: Fit World–Diamond Shine & Jan-Ker (+35), 9.40: Center Lottózó–Fülig Jimmy (–35), 10.30: Ságvári–Silstar (+35), 11.20: Együtt Szegedért Baráti Társaság–Piros-kékek.

Vasárnap, Etelka sor, 8 óra: GLB–ARK (–35), 8.50: FC Szimpatikusok–Fit World (+35), 9.40: GLB–Gőzerő (–35), 10.30: Micro Meat–Joker Lottózó (–35), 11.20: GLB–Gámavill Kft. (–35), 12.10: Laczkó Bt.–Szeged ifi (–35), 13: Toolpart Team–MM Szeged (–35), 13.50: FC Szimpatikusok–Diamond Shine & Jan-Ker (+35), 14.40: Első Beton–Együtt Szegedért Baráti Társaság (+45), 15.30: Rapid–Linkek (–35), 16.20: Laczkó Bt.–Corsó Cafe (–35), 17.10: Hársfa Söröző–Joker Lottózó (–35), 18: Szetáp-Mix–Fapuma (–35), 18.50: Szeged ifi–Corsó Cafe (–35), 19.40: Laczkó Bt.– Tancsik Team (–35), 20.30: Blues Kert–Fapuma (–35), 21.20: Szetáp-Mix–FINA (–35).

Deák Ferenc Gimnázium, 9.40: Zrínyi Non-Stop–Center Lottózó (–35), 10.30: Ficak–Piros-kékek (+45), 11.20: Mórahalom–Szuperinfo St.-Hód (+45), 12.10: SZAK Öregfiúk–Bányai Cukrászda (+45), 18.50: Young Boys–Ret FC (–35), 19.40: ARK–Gámavill Kft. (–35), 20.30: Young Boys–Toolpart Team (–35).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Molnár Dávid egyre több feladatot kap a Szeged Betonban

Nagyot változott a világ a nyáron Molnár Dáviddal: 18 évesen a Beton második számú kapusaként szerepelt a Bajnokok Ligájában, és immár magyarkupa-győztesnek is vallhatja magát. Tovább olvasom