2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 10°C | 21°C Még több cikk.

Rakó bombaformában

Közel kétszáz versenyző csatázott a Csonka virágkertészet-kupán Röszkén, az országos kick-box bajnoki fordulón.
Fotó: Karnok Csaba
Közel kétszáz versenyző csatázott a Csonka virágkertészet-kupán Röszkén, az országos kick-box bajnoki fordulón. A község igazán jó házigazdának bizonyult, a kétnapos eseményen remek küzdelmek alakultak ki a sportcsarnokban. Ami igazán örömteli esemény volt, hogy Rakó Dávid, a helyi klub sportolója bombaformában küzdött, négy K. O. győzelmet aratott, így nem is volt kérdéses, hogy a 74 kg-os súlycsoportban első helyen végezzen. Jutott még bőven érem, a Tigers SE és a sándorfalvi klub sportolói is felállhattak a dobogóra.

Semi contact, -74 kg: 1. Rakó Dávid (Röszke SK), +94 kg: 1. Kecskés Tamás (Tigers), 3. Varga Zsolt (Tigers).
Light contact, -63 kg: 3. Makra Balázs (Röszke), -74 kg: 3. Ábrahám Péter (Tigers), -79 kg: 2. Loth Péter (Tigers), -89 kg: 2. Döme Balázs (Tigers), -94 kg: 2. Meiszter Gábor (Tigers). Nők, - 55 kg: 2. Busa Gabriella (Sándorfalva).

A Honvédé a Hídépítő-kupa

Erős mezőnyben az értékes második helyen végzett a Szeged Beton VE a hazai rendezésű II.… Tovább olvasom