2016. 12. 03. szombat - Ferenc, Olívia -2°C | 4°C

Reflektor, 2010. 01. 23.

Menetelnek a nagyok

A harmadik helyen kiemelt Szvetlana Kuznyecova is bejutott a legjobb 16 közé az ausztrál nyílt teniszbajnokságon. Eredmények, a 16 közé jutásért, nők: Kuznyecova (orosz, 3.)–Kerber (német) 3:6, 7:5, 6:4, Szafina (orosz, 2.)– Baltacha (brit) 6:1, 6:2, Petrova (orosz, 19.)–Clijsters (belga, 15.) 6:0, 6:1, Henin (belga) –Klejbanova (orosz, 27.) 3:6, 6:4, 6:2. Férfiak: Nadal (spanyol, 2.)–Kohlschreiber (német) 6:4, 6:2, 2:6, 7:5, Karlovic (horvát)–Ljubicic (horvát, 24.) 6:3, 3:6, 6:3, 7:6 (9-7), Murray (brit, 5.)–Serra (francia) 7:5, 6:1, 6:4, Del Potro (argentin, 4.)–Mayer (német) 6:3, 0:6, 6:4, 7:5, Roddick (amerikai, 7.)–Lopez (spanyol) 6:7 (4-7), 6:4, 6:4, 7:6 (7-3).

A továbbjutás a cél

A cseh válogatott elleni, utolsó csoportmérkőzésén a tét a nyolc közé kerülés a hazai rendezésű futsal Európa-bajnokságon. Kozma Mihály együttesének szombaton a Papp László Budapest Sportarénában már a döntetlen is elég. Amennyiben a hazai gárda továbbjut, a hétfői negyeddöntőben a B csoport első helyezettjével, azaz vagy az olaszokkal, vagy az ukránokkal találkozik Debrecenben. A szombati összecsapás 20.30 órakor kezdődik.

Gyermekpóló

A vízilabda gyermek II. korosztályú vidékbajnokság legutóbbi fordulójának szegedi eredményei: SZVPS (edző: Keller László)–Nagyvárad (romániai) 4–11, a szegedi gólszerzők: Kovács M. (3), Selva. SZVPS–Arad (romániai) 10–5, gsz.: Mikházi (3), Nagy D. (2), Selva, Németh M., Kovács M., Lázár, Eszenyi. SZVPS–Szentes 7–14, gsz.: Németh M., Kovács M. (2-2), Selva, Mikházi, Nagy D., illetve Werner (6), Szécsi (3), Miskolci, Bocskai, Korom, Márton, Papp. SZVPS–Kassa (szlovákiai) 14–0, gsz.: Kovács M. (5), Németh M., Nagy D. (3-3), Eszenyi (2), Mikházi.

Tizenkét fordulót követően a bajnoki tabella élén százszázalékos teljesítménnyel a Szentes áll, nyolc győzelemmel és négy vereséggel a Szegedi Vízipólósuli (SZVPS) negyedik, míg a Vásárhely ötödik.

HFC-s edzőmeccs

Ma megkezdi kilenc mérkőzésből álló felkészülési meccssorozatát az NB III-as tavaszi idényre készülő HFC. A vásárhelyi gárda 11 órakor az SZVSE-Gyálarét megyeegyes csapatát fogadja a műfüves pályáján. A mérkőzés után 13 órai kezdettel az NB III Alföld csoportjának listavezetője, az Orosháza az élvonalbeli Kecskeméttel csap össze ugyanott.

Lékó legyőzte Caruanát

Lékó Péter világossal nyert az olasz Fabiano Caruana ellen a hollandiai Wijk aan Zee-ben zajló Corus… Tovább olvasom