2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 22°C Még több cikk.

Reflektor, 2010. 04. 14.

Pénteken temetik Vargát
Pénteken a Szent István-bazilika altemplomában helyezik örök nyugalomra a múlt pénteken elhunyt Varga Zoltán olimpiai bajnok labdarúgót. A családnak az MTI-hez kedden eljuttatott közleménye szerint a néhai válogatott futballista tisztelői 11 és 14.30 óra között róhatják le kegyeletüket Varga Zoltán hamvai előtt a bazilikában.

Laczkó eldöntötte
A szegedi születésű Laczkó Zsolt fejesgóljával 2–1-re nyert a Debrecen a Honvéd ellen a labdarúgó magyar kupa elődöntőjének visszavágóján, és 3–2-es összesítéssel bejutott a fináléba.

Simán nyert a Veszprém
A Bajnokok Ligájában negyeddöntős Veszprém hazai pályán címvédőhöz méltón könnyedén győzte le a Dunaferrt a Budapest Bank férfi kézilabdaliga elődöntőjének első, keddi mérkőzésén. MKB Veszprém–Dunaferr 34–19 (17–13). Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc következő felvonását két hét múlva rendezik Dunaújvárosban.

Déli Apró Bartók-kupa
Május 15-én (szombaton) Szegeden ismét megrendezik a Déli Apró Bartók-kupa kispályás labdarúgótornát. A vidalra (1+4 fős csapatok csatáznak) a szervezők várják a jelentkezéseket a 20/444–7688-as telefonszámon.

Tollasszezon a Gellértben
Újból lehet tollaslabdázni az újszegedi Gellért Szabadidőközpont sportcsarnokában. A mozogni vágyók négy pályán sportolhatnak: hétfőn, szerdán és pénteken 18 és 20 óra között. Pályafoglalás a 62/401-539-es telefonszámon vagy a www.gellert.szeged.hu honlapon.

Medikus-kupa
A fővárosban rendezték meg a 38. Medikus-kupa küzdelmeit, amelyen a szegedi csapatok jól szerepeltek: a női röplabdások és a férfi kézilabdások győztek. Rajtuk kívül a férfi kosarasok, a férfi röplabdások és a labdarúgók a harmadik, a női kosarasok és kézilabdások pedig a negyedik helyen végeztek. A pontversenyben a férfiak a harmadik, a nők a negyedik helyen zártak, míg összetettben bronzos hely jutott Szegednek.

Marad a bronzmeccs: Pécs-Szeviép-Szeged 73-65

Egy negyed után még vezetett, végül mégis nyolcpontos vereséget szenvedett a Szeviép-Szeged a női… Tovább olvasom