Remek győzelem volt az Alabárdos-Szegedi TE-től

Megérezte Karsai László. Az Alabárdos-Szegedi TE háromszoros világbajnoka azt mondta az utazás előtt, hogy nyernek idegenben is.
Jegyzőkönyv: Férfi tekecsapat Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő,
1. mérkőzés: Mertojak Split (horvát)–Alabárdos-Szegedi TE 3:5 (3575:3524).

A párok: D. Milanovic–Szél T. 0:1 (0:4, 579:594), A. Kujundzics– Karsai L. 0:1 (1:3, 561:594), H. Marinovic–Ernyesi N. (Márton J.) 1:0 (4:0, 670:544), I. Sarkezi–Fehér B. 0:1 (1:3, 569:577), N. Muse– Kiss N. 0:1 (1,5:2,5, 603:589), A. Kovac–J. Csalics 0:1 (1:3, 593:626)

És valóban: remek idegenbeli győzelemmel kezdte meg ugyanis szereplését a férfi tekecsapat Bajnokok Ligájában a sorozat négyszeres győztese, az Alabárdos-Szeged. A horvátországi Splitben a horvát bajnok Mertojak ellen öt szegedi is szerzett csapatpontot, viszont Hrvoje Marinovic extra produkciója miatt a hazaiak kapták a több összfáért járó két pluszpontot.

A visszavágót jövő szombaton 13 órától rendezik az újszegedi teke- és bowlingcentrumban. Ha a szegediek továbbjutnak, az olasz Neumarkt  és a német Bamberg párharcának győztesével találkoznak – a Bamberg idegenben is nyert 6:2-re.

Behúzta a Floratom a Gödöllő elleni derbit

A tabellán elfoglalt negyedik és ötödik helyezés miatt szoros mérkőzésre, az erőviszonyok alapján azonban egyértelmű szegedi sikerre volt kilátás a négyes döntőbe igyekvő Floratom Szeged AC Probart extraligás asztalitenisz-csapatának szezonbeli harmadik hazai meccsén. Tovább olvasom