2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 19°C | 29°C Még több cikk.

Remekül hajrázott a Makó

Ha nehezen is, de megszerezte a Makó FC évadbeli második győzelmét a labdarúgó NB II-ben.
Fotó: Frank Yvette
Az első félidőben többet birtokolta a Makó a labdát, de mindkét helyzetét elhibázta. A nézők szomorúan állapíthatták meg, továbbra is góliszonyban szenvednek a makóiak.

A fordulás után az először kezdő, mindössze 19 esztendős Csamangó szenzációsan célzott az 52. percben: 15 méterről, nehéz szögből irtózatosan nagy gólt ragasztott a kapu bal felső sarkába, 1–0. A baktaiak játékában nem volt benne a gól, épp ezért okozott megdöbbenést a 85. percben érkezett Németh-találat, 1–1. Már megint nem szerez három pontot a Makó – fogalmazódott meg sok nézőben, de nem a hazai játékosokban. Ők hajtottak, mint a meszes, és három perccel a lefújás előtt Fülöp jobb oldali szögletét Zakar 5 méterről mesterien csúsztatta a kapu hosszú sarkába, 2–1. Újra örülhettek a makói drukkerek!
Takács Zoltán: – Sokat dolgoztunk ezért a sikerért, amit magunknak tettünk nehézzé.

További eredmények: Kecskemét–Ferencváros 2–2, Vecsés–Budafok 3–0, Tuzsér–Békéscsaba 3–0, Szolnok–Jászapáti 1–2, Nyíregyháza–Jászberény 2–1, Orosháza–Kazincbarcika 3–3, Karcag–Bőcs 1–1.

Makó FC–Baktalórántháza 2–1 (0–0)
NB II-es labdarúgó-mérkőzés. Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 700 néző. Vezette: Szabó S.
Makó: Czirbus 0 – Szaveljev 5, Mórocz 6, Magyar 5 – Csamangó 6, Kis K. 6, Bány 5, Fülöp 5, Podonyi 5 – Kulacsik 5, Zakar 6. Edző: Takács Zoltán.
Baktalórántháza: Petranics – Szenes, Bodnár, Illés Gy., Pálvölgyi – Nagy Z., Kozma, Rakóczi, Illés L. – Németh, Ádámszki. Edző: Madalina György.
Gólszerzők: Csamangó az 52., Szabó R. a 85., Zakar a 87. percben.
Csere: Pálvölgyi helyett Szabó R. a 60., Csamangó h. Bakos T. (–) a 70., Bány h. Varga R. (–) a 71. percben.

Jó játék az edzőmeccsen

Harmadik előkészületi mérkőzését 77–58-ra megnyerte a Szeviép-Szeged NB I A csoportos női… Tovább olvasom