2017. 03. 29. szerda - Auguszta 4°C | 20°C Még több cikk.

Retro Aréna: parázs meccsen Szedeák-győzelem a Kecskemét ellen - 2002-ből

Egy izgalmas férfi kosárlabdamérkőzéssel folytatódik pénteken este 20 órakor a Retro Aréna a szegedi Városi TV-ben.
A hatodik adásban egy 2002-es Naturtex-Szedeák-Kecskemét derbit tűz műsorra a VTV Szeged. A két együttes tizenegy évvel ezelőtti mérkőzésén nagy volt a tét, hiszen a Nyilas Istvánnal, Reggie Eliottal, Ledon Greennel, Deák Attilával és Tanács Attilával felálló szegediek a bennmaradásért, a két amerikai légióssal érkező vendégek pedig a feljutásért küzdöttek.

A dél-alföldi rangadót végül Elliot és Tanács remek játékának köszönhetően nyerte meg a Szedeák. A paprikás hangulatú mérkőzést péntek este 20 órakor, valamint a hétvégén két alkalommal is megnézhetik a Retro Arénában.

Naturtex-Szedeák-Kecskemét
Első adás: április 12. (péntek) 20.00
Ismétlés: április 13. (szombat) 19.00 és április 14. (vasárnap) 13.00

EMLÉKEZTETŐ

Naturtex Szedeák-Univer Kecskemét SE 85-83 (21-17, 21-24, 22-21, 21-21)
Férfi kosárlabda NB I, alsóházi rájátszás a 9-16. helyért. Újszegedi sportcsarnok, 1200 néző. Vezette: dr. Valovics, Papp.
Szedeák: ELLIOTT 32/12, DEÁK 11/6, TANÁCS 19/3, Green 11, NYILAS 8/3. Csere: Balogh 4/3, Pávlicz, Drahos, Molnár A. Vezetőedző: Bonifert Domonkos.
Kecskemét: Magyar, TAKÁCS 25/15, McMAHAN 18/6, Bovanovics, SHAND 25. Csere: Hajdú 5, PÁSZTOR 10, Korcsok. Vezetőedző: Radovics József.
Kipontozódott: Green a 27., Elliott a 38.percben ill. Hajdú a 32., Pásztor a 34., Takács a 40.percben.

Bonifert Domonkos: - Érdekes játékvezetői felfogás mellett, nem túl jó ritmusban kosarazva sikerült nyernünk ezen a nagyon fontos meccsen.
Radovics József: - Nem szeretnék nyilatkozni, mert az 400 000 forintomba kerülne, csakúgy, mint Sterbenz Tamás kollégámnak. Nálam, mi nyertünk.

Makó: kézimeccs vasárnap

Nem szombaton, hanem vasárnap játszik hazai pályán a ContiTech-Makó Kc férfi kézilabdacsapata. Tovább olvasom