2017. 11. 20. hétfő - Jolán 1°C | 8°C Még több cikk.

Ságvári-siker a Sá-Ra-kupán

Több százan versenyeztek és több mint ezren szurkoltak a hétvégi Sá-Ra- kupán, amelyen 17. alkalommal csapott össze Szeged két nagy múltú középiskolája, az SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium és a Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium.
A sportágak közül úszásban a Ságvári volt a jobb, a női vízilabdameccsen a Radnóti, a tanárok összecsapásán a Ságvári nyert. A legérdekesebb számban, a 100×100 méteres síkfutó váltóban a Radnóti diadalmaskodott körülbelül 40 méteres előnnyel, kosárlabdában viszont kiegyenlített volt a két iskola küzdelme. Futballban három ságváris győzelem mellett egy döntetlen született, csakúgy, ahogy a két tanárfociderbin. Kézilabdában a Ságvári, röplabdában a Radnóti örülhetett, a végső sikert pedig 11,5–8,5-es összesítéssel az SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium ünnepelhette.

SZUE: világkupa után rivalizálás

A Haász SZUE Európa-kupa-győztes nyílt vízi úszója, Olasz Anna a hétvégén a hongkongi világkupán zárja szezonját. Tovább olvasom