2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 18°C Még több cikk.

Sikerrel búcsúzott az alapszakasztól a Szeviép-Szeged

A Szeviép-Szeged NB I A csoportos női kosárlabdacsapata magabiztosan nyert Nagykanizsán.
Ez is sima volt. Csakúgy, mint az előző három. Az idei szezonban négyszer csatázott egymással a két együttes, és mindannyiszor simán nyert a Szeviép-Szeged NB I A csoportos női kosárlabdacsapata a Nagykanizsa ellen. Már az első negyedben meglépett a vendéggárda, főként centerposzton remekeltek a Tisza-partiak. A második és harmadik tíz percben még egy lapáttal rátettek a szeviépesek, ekkor 72–36 állt az eredményjelzőn. Amely természetesen szegedi vezetést mutatott. Igazán örömteli esemény volt, hogy Török Szilvia a kezdőcsapatban kapott szerepet, a válogatott center bokája jól bírta a gyűrődést, így a hét végén, a soproni MK négyes döntőben biztosan tud játszani. Amelyre jó kis hangolódás volt a kanizsai kirándulás.

Kajdacsi ismételt

A szombati meccshez hasonlóan ismét Kajdacsi Judit bizonyult csapata legjobbjának. Szórta a pontokat, sőt javított is az átlagán, hiszen most 16 kosarat hintett.

Egy biztos: az alapszakasz utolsó meccsének győzelme azt jelenti, hogy jelenleg a Szeviép a második. Ma este hat órakor pedig a két nagy, a Sopron és a Pécs vív egymással rangadót a hűség városában. Ha nyernek a hazaiak, akkor az alapszakaszt a jelenlegi állás szerint a Szeged zárja a második helyen. Ez pedig nem kis meglepetés lenne. Szurkoltunk már a Sopronnak? Szerintem sokan még nem: de ma este a Szeviép hívei közül bizonyára sokan ezt teszik.

Donkó Orsolya másodedző: – Már az MK szellemében játszottunk, és sok mindent meg is valósítottunk, amit elterveztünk. Külön öröm, hogy senki sem sérült meg.

Athén és Peking nélkül is teljes a Sike(r)-történet

Pekingben nem folytatódhat a futócéllövő Sike József sikertörténete. A korábban három olimpiát is… Tovább olvasom