2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 17°C Még több cikk.

Skaliczki bruttó 200 ezret keres, a Kecskemét 28-25-re nyert

A férfi kézilabda NB I 4. fordulójában a Kecskemét hazai környezetben három góllal nyert a Balatonfüred ellen.
Szeptember 15.-től nyilvános az önkormányzati intézmények vezető tisztségviselőinek bérezése. Mivel a csapatsportágat tömörítő Kecskeméti Sport Egyesület a városvezetés égisze alatt működik, többek között két korábbi szövetségi kapitány, Skaliczki László kézilabdaedző, és Sztojan Ivkovics kosárlabdatréner fizetése is napvilágot látott. Akik horribilis összegekre számítottak, azoknak csalódniuk kellett, Skaliczki bruttó 200 ezer, Ivkovics bruttó 135 ezer forintot keres havonta.

Skaliczki László csapata, a Budapest Bank Kecskemét egy győzelemmel és két vereséggel a háta mögött fogadta szerda este a Balatonfüredet, amely az első fordulóban döntetlent játszott, a másodikban szabadnapos volt, a harmadikban kikapott. Várható volt, hogy hétköznap nem lesz teltház, a hat órai kezdésre mintegy ötszáz drukker gyűlt össze a Messzi István Sportcsarnokban. Parádésan kezdtek a hírösvárosiak, a 9. percben Hruscsak találata után már 5-0-s hazai előnyről tanúskodott az eredményjelző.

Állandósult a vendéglátók négy-ötgólos vezetése, a szünet előtt előbb a hazai Tóth Edmond, majd pedig a vendég Horváth Roland köszönt be, beállítva a 15-11-es félidei eredményt. A fordulás után a 36. percben Szöllősi villanásával felzárkózott 18-15-re a Balaton-parti alakulat. Ezután rendezte a sorait a Kecskemét, és elhúzott, a hajrában azonban megújult a Balatonfüred, és ugyancsak Szöllősi révén ismét három gólra jött fel (57. perc: 26-23).

Sklaiczki László azonnal időt kért, szavai pedig nem voltak hiábavalóak: végre lehiggadtak rapszodikus formában kézilabdázó tanítványai. A hátralévő időben nem szorongatott tovább a látogató, maradt a háromgólos különbség végszóra. A Kecskemét 28-25-re verte hasonló játékerőt képviselő riválisát.

BUDAPEST BANK LIGA, 4. FORDULÓ:
Kecskemét-Balatonfüred 28-25 (15-11)

• 2. kiss11 2009. szeptember 17. 17:18
    „Na ezt a nagy hülyeséget meg ki hiszi el ?”
  • 1. kowalsky 2009. szeptember 17. 00:45
    „Gyöngyösi a sporthoz is ért, vagy csak a bruttó 200 miatt böfögte ide ezt a cikket?”

A szegedi Laczkó a Loki keretében

Ma 20.45-kor (élőben Digi Sport) első Bajnokok Ligája-csoportmeccsét játssza Liverpoolban a DVSC-TEVA labdarúgócsapata. Tovább olvasom