2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 11°C | 21°C Még több cikk.

Sport-szelet - hírek a megye sportéletéből, 2011.01.20.

Kiss György: Naturtex

A Naturtex- Gellért SE OB I-es férfi teniszcsapata remek játékossal erősített a napokban. A Hajnal István vezette szegedi együttes leigazolta a Hód TC többszörös magyar bajnok játékosát, a hódmezővásárhelyi Kiss Györgyöt. A Naturtex komoly céllal vághat majd neki a nyári csapatbajnokságnak, hiszen az első táblára igazolt Kissel a cél, a Szuperligába való feljutás is valóra válhat.

Nagy edzésben

A Szegedi Lelkesedés válogatott súlyemelője, Nagy Péter a múlt héten kezdte meg a felkészülést a 2011-es szezonra. A +105 kilogrammban szereplő sportoló napi egy edzésen vesz részt Oláh Imre irányításával. Februárban egy háromhetes tatai edzőtáborban izzad a válogatottnál, majd a szegedi területi minősítő versenyen is dobogóra lép. A tréning mellett a tanulás is fontos szerepet kap, Nagy Péterre a jogi egyetemen az elkövetkező napokban még három vizsga vár.

Nézett volt a teremfoci

A Borsodi teremlabdarúgó- bajnokság második selejtezője, az újszegedi sportcsarnokban rendezett hatos torna a tévénézők körében is népszerű volt. A hivatalos statisztikákból kiderül, hogy a selejtezőt műsorra tűző m2 január 15-i kínálatában a torna közvetítése a legnézettebb adások között szerepelt. A képernyők előtt közel 95 ezren követték végig a műsort, amelynek elérése közel 542 ezres volt, vagyis ennyien kapcsoltak át az adásra legalább néhány perc erejéig.

Nagy Alex elismerése

A Magyar Motorsportszövetség díjátadóján megkapta elismeréseit Nagy Alex. A tehetséges vásárhelyi motokrosszversenyző 2010-ben a magyar juniorbajnokságban aranyérmet szerzett, míg az I. osztályú MX2-es nemzetközi bajnokságban ezüstérmesként zárt. Alex idén is a KTM márkacsapatában szerepel, célkitűzése pedig ismét a bajnoki cím megszerzése.

HPQ: reális esély a négy közé kerülésre

A HPQ-Szeged férfi röplabdacsapata ma 20 órától Szolnokon játszik negyeddöntő-odavágót a magyar… Tovább olvasom