Délmagyar logó

2017. 05. 30. kedd - Janka, Zsanett 14°C | 29°C Még több cikk.

Sportműsor

Péntek

Kézilabda
NB I/B, férfiak: Makó KC–Cegléd, Makó, városi sportcsarnok, 18; ifjúságiak, 16.

Szombat

Atlétika
Terematlétiaki bajnokság a gyermek és a serdülő korcsoport részére, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 9.

Kispályás labdarúgás
III. Farsangi-kupa teremlabdarúgó-torna, Csongrád, 12.
Farsang-kupa, városi kispályás labdarúgótorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 8.

Kosárlabda
NB I B csoport, férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli–Budafoki KK, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18; juniorok, 15.
NB II, férfiak: Szentesi KK–Sportcsarnok SE, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 18.

Labdarúgás
Edzőmérkőzések: IKV-Alsóváros–Zákányszék, Szeged, Szabadság téri pálya, 10. Károlyi Sziget DSE–Szőreg, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 18. Tisza Volán SC-Szeviép–Újszentiván, 10. Tisza Volán U13–MTK U13, 12. Tisza Volán U14–MTK U14, 14. Tisza Volán U13–Békéscsaba U13, 16. Az utóbbi négy találkozót a szegedi Felső Tisza-parti stadion műfüves pályáján rendezik meg.

Szabadidősport
A Pulzus Életmód Klub futása, újszegedi liget, 10.

Úszás
Tavaszváró országos meghívásos utánpótlás- és felnőtt verseny, Vásárhely, fedett uszoda, 14.

Teke
Szuperliga, férfiak: Ferroép-Szeged–Szolnok, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 14; ifjúságiak, 13.

Vízilabda
OB I, férfiak: Szeged Beton VE–Neptun VSC, újszegedi sportuszoda, 17. Legrand-Szentesi VK–OSC-Kaposvár, Szentes, ligeti uszoda, 18.

Vasárnap

Asztalitenisz
Trióda-kupa megyei amatőrverseny, Szeged, Trióda pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 10.

Bowling
NB II: Szeged BC–Diabló Szeged, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 10.

Kézilabda
NB I/B, férfiak: Szeged-Dorozsma–Tiszaföldvár, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16; ifjúságiak, 18.
Teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 9.
Farsangi női kézilabdatorna, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Kispályás labdarúgás
III. Farsangi-kupa teremlabdarúgó-torna, Csongrád, 9.
Téli-kupa kispályás városi bajnokság, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.

Labdarúgás
Műfüves labdarúgótorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves focipálya, meccsek: Algyő–Mórahalom, 10; Gyálarét–Szegedi VSE, 12; Tisza Volán U19–Tápé, 14.
Edzőmérkőzés: Zsombó–Tisza Volán SC-Szeviép, Zsombó, 11.

Sakk
NB I: Makói SVSE–Nyíregyháza, Makó, sakkcentrum (Szent János tér 19/a), 9.
NB II: Makói SVSE II.–Gyula, Makó, sakkcentrum (Szent János tér 19/a), 10.

Úszás
Tavaszváró országos meghívásos utánpótlás- és felnőtt verseny, Vásárhely, fedett uszoda, 9.

Vízilabda
OB I, férfiak: Szeged Beton VE–Brendon ZF-Eger, újszegedi sportuszoda, 18.

Hétfő

Labdarúgás
Edzőmérkőzés: Szőreg–UTC, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 19.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Lehiggadt, gólerőssé vált

Nenad Vukanics az elmúlt nyáron igazolt a Szeged Beton VE férfi vízilabdacsapatába. Az ősszel még… Tovább olvasom