Délmagyar logó

2017. 05. 28. vasárnap - Emil, Csanád 13°C | 25°C Még több cikk.

Sportműsor

Péntek

Kosárlabda
NB II, férfiak: 2F Szedeák–Color KC, Szeged, Tarján IV csarnoka, 20. SZTE-Szedeák–Filtermat BB, Szeged, Ságvári-csarnok, 18.30.

Szombat


Asztalitenisz

NB I, nők: ATSK Szeged–Makói SVSE, Szeged,
Trióda pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 11.
NB II, férfiak: ATSK Szeged–Borsodi Volán II., Szeged, Trióda pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 14.30.

Íjászat

Országos bajnokság, újszegedi sportcsarnok, 10.30.

Kispályás labdarúgás

Teremlabdarúgó-kupa 35 év felettieknek, ásotthalmi sportcsarnok, 8.
Veterán 40+ labdarúgókupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.

Labdarúgás

Előkészületi mérkőzések: Tisza Volán SC-Szeviép–Csongrádi Tiszapart SE, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 11. Makó FC–Algyő, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 13.

Teke

Bajnokok Ligája, férfiak: Ferroép-Szeged–Ritzing (osztrák), újszegedi teke- és bowlingcentrum, 13.

Vasárnap


Asztalitenisz

NB II, férfiak: Szentesi Kinizsi–Kisújszállás, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 13.30.
Trióda-kupa szabadidős asztalitenisz-verseny, Szeged, Trióda pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 10.

Biliárd

II. Szeged Grand Prix, 5. forduló, Szeged Plaza, Memphis Cafe, 10.

Kézilabda

NB I/B, nők: Szeged-Kiskundorozsma KSE-Algyő–Mátészalka, Szeged-Dorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16; ifjúságiak, 18.
50. Teremkézilabda-kupa, 5. forduló, újszegedi sportcsarnok, 8.30.
Adidas gyermekbajnokság és szivacskézilabda-bajnokság, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 13.
Női felkészülési torna, Szentes, Dr. Papp
László-sportcsarnok, 8.

Kispályás labdarúgás

Veterán 40+ labdarúgókupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 9.
Téli-kupa kispályás labdarúgótorna, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.

Labdarúgás

Nemzetközi felkészülési mérkőzés: Tiszasziget–FC Top-Alumino Temesvár (romániai), Tiszasziget, 11.

Sakk

NB I: Makói SVSE–Bp. Vasas, Makó, Sakkcentrum, 11.
NB II: Makói SVSE II.–Mezőberény, Makó, Sakkcentrum, 10.

Hétfő


Kispályás labdarúgás
Diákolimpia IV. korcsoportos teremlabdarúgó megyei döntő, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 9.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Schreiber László kálváriája

A múlt évben, szeptember 3-án játszott legutóbb mérkőzést Schreiber László, az NB II Makó FC… Tovább olvasom