Délmagyar logó

2017. 12. 12. kedd - Gabriella 7°C | 16°C Még több cikk.

Sportműsor

Szombat

Asztalitenisz
Városi felnőtt férfi és női asztalitenisz-bajnokság, újszegedi egykori Móricz-terem, 8.

Jégkorong

OB II: Tisza Volán SC–Debrecen, szegedi műjégpálya, 15.

Kézilabda

NB I/B, férfiak: Szeged-Dorozsma–Tiszavasvári, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16; ifjúságiak, 18.
Csongrád megyei bajnokság, nők: HKE–KSZSE, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 19.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa kispályás labdarúgótorna, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.

Kosárlabda

NB I A csoport, nők: Szeviép-Szeged–BEAC-Újbuda, újszegedi sportcsarnok, 18; juniorok, 15.30.

Labdarúgás

Előkészületi mérkőzések: HFC–Gyálarét, Vásárhely, városi stadion, 14. Ferrocolor-Tápé–Tisza Volán SC, Tápé, 10. Algyő–Békéscsaba, Algyő, 11. Mindszent–Magyarkanizsa, Mindszent, 14. IKV-Alsóváros–Ferrocolor-Tápé II., Szeged, Szabadság téri pálya, 11.
Sándorfalvi négycsapatos felkészülési torna: Makó FC–Csongrádi Tiszapart SE 13; Sándorfalva–Balástya 15.
Utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán SC–Kecskemét, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U15, 13; U13, 15. Hódmezővásárhelyi FC–Tisza Volán SC, Vásárhely, városi stadion, U17: 10; U19: 12. Algyő SK–FC Fortuna, Algyő, U17: 11; U19: 13.
Dr. Adányi József utánpótlás emléktorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 9.

Röplabda

Szeged-kupa utánpótlás röplabdatorna, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.30; Radnóti-sportcsarnok, 10; lila iskola sportcsarnoka, 9.

Tenisz

Gellért-kupa utánpótlás fiú tenisztorna, újszegedi Gellért Szabadidőközpont, 9.

Ülőröplabda

Magyar Kupa, Szeged, Csonka-sportcsarnok, 10.

Vízilabda

Országos serdülő vízilabdakupa, újszegedi sportuszoda, 10.30.

Vasárnap


Asztalitenisz

A Sipos Informatikai Magániskola asztalitenisz-versenye általános iskolásoknak, Szeged, Trióda Pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 10.

Futsal
Női futsal bajnoki forduló, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 15.

Jégkorong
Kölyök korcsoportú mérkőzés: Tisza Volán SC–NZ Stars, szegedi műjégpálya, 11.30.

Kézilabda

Csongrád megyei bajnokság, férfiak: Honvéd-Bercsényi–Domaszék, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 9.30. Nők: Szentesi Kinizsi–Deszk, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 10.30.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa kispályás labdarúgótorna, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 13.

Kosárlabda

NB II, férfiak: Szentesi Kinizsi–Color, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 13.

Labdarúgás

Sándorfalvi négycsapatos felkészülési torna, helyosztók, a 3. helyért, 13; az első helyért, 15.
Dr. Adányi József utánpótlás emléktorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 9.

Röplabda

NB I-es ligabajnokság, az alapszakasz második köre a 7-13. helyért, férfiak: Starcopy-Szeged–Csepel SC, újszegedi sportcsarnok, 16; juniorok kb. 17.30.
Szeged-kupa utánpótlás röplabdatorna, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8; Radnóti-sportcsarnok, 8; lila iskola sportcsarnoka, 8.30.

Sakk

Kistérségi sakkverseny, Csongrád, Városi Galéria földszinti tárgyalóterme, 9.

Hétfő


Futsal

NB I: Legrand-MetalCom-Szentes–Abony, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 20.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Toboroz a Tisza Volán

A Tisza Volán SC kézilabda-szakosztálya várja azoknak az 1992 és 1996 között született fiúknak a… Tovább olvasom