2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 20°C | 31°C Még több cikk.

Starcopy: búcsú vereséggel

Nem sikerült győzelemmel befejeznie a Starcopy-Szegednek a férfi röplabda Cityline NB I A Ligabajnokságot.
DEAC–Starcopy-Szeged 3:2 (–25, 20, –25, 22, 11)
Cityline NB I Liga férfi röplabdamérkőzés, rájátszás a 9–12. helyért, 6. forduló. Debrecen, 50 néző. Vezette: Éva, László.
Starcopy: Strezeneczki, Torma, Makhult, Tánczos, Csányi, Oltványi. Csere: Bitó, Stoica. Edző: Nusser Elemér.

A Starcopy-Szeged gárdája ugyan vereséggel búcsúzott a Cityline NB I Liga küzdelmeitől, ám a minimális elvárást így is teljesítette. A gárda továbbra is a legmagasabb osztályban szerepelhet, sőt talán a következő idényben még jobb helyezést is elérhet.
Nusser Elemér: – Küzdelmes mérkőzésen a kevesebbet hibázó csapat nyert.

A Kaposvár szerezte meg a bajnoki címet a férfi röplabda-bajnokságban. A Somogy megyei együttes a tegnapi harmadik meccsen is diadalmaskodott (3–0), így 3:0-ra nyerte a párharcot.

Büntetőkkel vesztett a Pick Szeged - és megóvja a meccset

Negyedszer csapott össze a három győzelemig tartó Budapest Bank férfi kézilabda liga elődöntőjében a… Tovább olvasom