2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 18°C Még több cikk.

Susányi: nagy csatában vereség

A szegedi Gellért Tenisziskola játékosa, Susányi Zsófia döntő szetbben vereséget szenvedet Wimbledonban, az angol nylít teniszbajnokságon.

Az első szett a szegedi játékosé,  Susányi Zsófiáé (Zsofia Susanyi)  volt, simán nyerte 6:4-re. A második szettben japán ellenfele, Miyabi Inoue játszott jobban, 59 perc alatt egyenlített, 6:2-vel. A döntő szett hatalmas izgalmat hozott. Zsófinak esélye volt többször is elvennie a japán játékos szerváját, azonban az utolsó pillanatokban ez nem sikerült. 5:5-nél is "brékelhetett" volna, azonban nem volt szerencséje. A végét Miyabi Inoue bírta jobban, és 7:5-re diadalmaskodott, és a legjobb négy közé jutott.

Wimbledon, nők, juniorok, negyeddöntő: Miyabi Inoue (japán)-Susányi Zsfóia 4:6, 6:2, 7:5.

• 1. Minibusz 2009. július 02. 13:40