2018. 10. 21. vasárnap - Orsolya 10°C | 17°C Még több cikk.

Szabó-arany

A hagyományos siófoki Balaton-kupán szerepeltek a Szegedi Judo SE versenyzői. A 39. alkalommal lebonyolított viadalon a 100 kg- osok között Szabó Csaba az első helyen végzett, míg a 73 kg-ban Bürgés Milán bronzérmet szerzett.
A hagyományos siófoki Balaton-kupán szerepeltek a Szegedi Judo SE versenyzői. A 39. alkalommal lebonyolított viadalon a 100 kg- osok között Szabó Csaba az első helyen végzett, míg a 73 kg-ban Bürgés Milán bronzérmet szerzett. A klub utánpótlás-versenyzői a szolnoki nemzetközi diák korcsoportos viadalon léptek tatamira. Az A kategória 45 kg-os súlycsoportjában Nagy Dániel harmadik, a B kategória 42 kg-jában Kiss Márkó második helyen végzett. A csapatot Oláh Tibor, Sándor Ernő és Török Attila támogatta, a versenyzőket Bürgés Mihály készítette fel.

Liss-HNKC: kék-sárga csipke

Ilyen kezdésről álmodott mindenki: a Liss-HNKC NB I-es női kézilabdacsapata idegenben –… Tovább olvasom