2017. 05. 24. szerda - Eszter, Eliza 13°C | 24°C Még több cikk.

Szávay elődöntős

A hatodik helyen kiemelt Szávay Ágnes 1 óra 13 perc alatt, két játszmában legyőzte az argentin Maria Emilia Salernit és bejutott az elődöntőbe a 600 ezer dollár összdíjazású pekingi keménypályás női tenisztornán.
A világranglistán 23. helyen álló Szávay huszonnyolc perc alatt 6:2-re nyerte az első szettet, a másodikban pedig 2:4-ről fordított 113. helyezett vetélytársa ellen. A magyar játékos a legjobb négy között a hazai közönség előtt szereplő Peng Suajjal – Mauresmót három szettben verte – találkozik.

Eredmények, negyeddöntő: Szávay Ágnes (6. kiemelt)–Salerni (argentin) 6:2, 6:4, Davenport (amerikai)–Gyementyjeva (orosz, 4.) 7:6 (7-1), 6:1, Peng (kínai)–Mauresmo (francia, 3.) 4:6, 6:4, 6:2.

Jose Mourinho vette a kalapját

Jose Mourinho, a Chelsea labdarúgócsapatának menedzsere a Rosenborg elleni 1–1-es döntetlen… Tovább olvasom