2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 14°C | 24°C Még több cikk.

Szedeák: bajnoki cím és A csoport

Magabiztosan, az első perctől vezetve nyerte meg Bonyhád elleni bajnokiját a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák B csoportos férfi kosárlabdacsapata.
Ezzel az utolsó forduló eredményétől függetlenül az élen zárja a nyolccsapatos rájátszást. Mindez azt jelenti, hogy a szegediek kiharcolták a feljutást, így a következő évben ismét A csoport férfi kosárlabdacsapata lesz Szegednek!

Már az ötödik percben hatpontos előnnyel vezetett Bonifert Domonkos együttese, a játékosok átérezték, mekkora a tét a bajnokin. A szünetben, 13 pontos előnynél már csak arra kellett figyelni, megmaradjon a fór, ám nemhogy megmaradt, még növelte is az előnyét a Szedeák, amely a végén 19 ponttal nyert.

Bonyhád–Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák 71–90
Férfi kosárlabda NB I B, rájtszás az 1-8. helyért. Bonyhád, 300 néző. Vezette: Páli, dr. Vétek.
Szedeák: VIDA 12, MOLNÁR M. 6, NYILAS 14, TANÁCS 15/3, GÉMES 29. Csere: Kovács 4, Simándi 4/3, Széll 2, Mészáros 2, Szabad 2, Komáromi, Kardos. Edző: Bonifert Domonkos.

Bonifert Domonkos: – Nagyon jól játszottunk a sorsdöntő meccsen. Az elejétől kezdve vezettünk, fejben rendkívül összeszedett volt a társaság, alig hibáztak a fiúk. Az utolsó fordulóban a Kanizsa ellen szeretnénk megőrizni hazai veretlenségünket, és egy nagy ünnepléssel búcsúztatni ezt a fantasztikus szezont.

• 4. szegediultra 2010. május 21. 23:33
    „Gratula a Szedeáknak!! szép volt srácok!!! :) irány az A csoport!! :)”
  • 3. xene@freemail.hu 2010. május 21. 22:18
    „Megvan a pénzügyi fedezet az 1. osztályhoz? Tehát el bírnak indulni az A-csoportban?”

Lékó kikapott az éllovastól

Tizedik mérkőzésén elszenvedte első vereségét Lékó Péter az asztraháni sakk Grand Prix-tornán: a… Tovább olvasom