2017. 09. 26. kedd - Jusztina 13°C | 22°C Még több cikk.

Szeged 2011-GA: a kötelező behúzva

A labdarúgó NB III Közép csoportjának 17. fordulójában, a tavaszi nyitányon a második Szeged 2011-Grosics Akadémia hazai pályán, Gyulán 2-0-ra legyőzte az utolsó Komlót.
Szeged 2011-Grosics Akadémia-Komló 2-0 (1-0)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 17. forduló. Gyula, 100 néző. Vezette: Farkas T. (Sebestyén, Bornemissza).
Szeged 2011-GA: Molnár F. - Kéri, B. Kapic, Szabó Cs., Farkas M. - S. Markovics, Máté - Ács L., Zelenyánszki, Manga - Germán. Edző: Nyilas Elek.
Komló: Herbert - Dudar, Halasi, Korbuly, Szabó K. - Dömény, Nagy M., Berdó - Turi, Pallósi, Tóth A. Edző: Vas László.
Gólszerzők: Máté (3.), Germán (73.).
Csere: Manga helyett Bartyik a szünetben, Pallósi h. Vörös a 68., Germán h. Dombai a 76., Máté h. Pászka a 87. percben.
Sárga lap: Dömény a 39., Dudar a 70., Szabó K. a 78., Farkas M. a 81., Nagy M. a 92. percben.

A labdarúgó NB III Közép csoportjának 17. fordulójában a második Szeged 2011-Grosics Akadémia 2–0-ra legyőzte a Komlót, ám mivel az éllovas Soroksár is nyert éppen 2–0-ra az ESMTK ellen, így megmaradt a két együttes közötti hatpontos különbség.

Nyilas Elek együttesében már a harmadik percben betalált az új igazolás, a Zalaegerszegről érkezett Máté Péter, míg az egyoldalú mérkőzésen a győzelmet a hajrá elején Germán Tamás biztosította be. A Szeged 2011-GA csapatában bemutatkozott a saját nevelésű, 19 éves Manga Zsolt is, aki egy félidőt kapott a bizonyításra.

Nyilas Elek: – Végig irányítottuk a játékot, ám körülményes és lassú volt a futballunk. Annyiban azonban előreléptünk, hogy ezeket a mérkőzéseket az ősszel még nem tudtuk megnyerni. A Komló teljesen más csapat volt, mint az őszi, hiszen tizenhárom új játékos érkezett hozzájuk, és egészen más szellemben is lépett pályára a vendégegyüttes. Hiszem, hogy ennél csak jobban játszunk az elkövetkezőkben.

További eredmények: ESMTK–Soroksár 0–2, Dabas–Baja 1–1, Rákosmente–Honvéd II. 2–5, Orosháza–Szekszárd 3–3, Gyula–Monor 2–1, Dunaharaszti–Videoton II. 0–1, Maglód–Bölcske 0–0.

Visszavágott az MKB: Veszprém-Szeged 25-22

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata az MKB-MVM Veszprém otthonában háromgólos vereséget szenvdett. Tovább olvasom