2017. 02. 26. vasárnap - Edina -3°C | 10°C Még több cikk.

Szeged 2011-GA: bravúr Kaposvárott

A Merkantil Bank labdarúgó NB II 12. fordulójában a Szeged 2011-Grosics Akadémia 1-0-ra nyert Kaposvárott.
Kaposvár–Szeged 2011-Grosics Akadémia 0–1 (0-1)
Kaposvár, 1000 néző. Vezette: Radványi.
Kaposvár: Somodi – Földes, Lakatos, Bank, Hadaró - Albert, Zsdrál - Király, Nagy K., Dominic - Rajczi. Edző: Márton Gábor.
Szeged 2011-GA: Belecsan – Szabó P., S. Markovics, Tóth B., Zabari - Fitos, Máté, Oláh G., Zelenyánszki - Oláh L., Germán. Edző: Nyilas Elek.
Gólszerző: Germán a 36. percben.
Csere: Király helyett Kozics a szünetben, Albert h. Kovács T. a szünetben, Bank h. Karacs a 71., Fitos h. Kéri a 71., Oláh L. h. Farkas M. a 81., Oláh G. h. Hegedűs E. a 90. percben.
Sárga lap: Diminic a 66., Szabó P. a 66., Tóth a 71., Oláh L. a 78., Lakatos a 86. percben.

Hárman visszatértek Kaposvárra – a Szeged 2011-Grosics Akadémia triója, Oláh Lóránt, Tóth Balázs és Máté Péter egykor futballozott a somogyi városban, így ismerősként köszöntötték őket a szurkolók, miközben a cserénél Oláhot kifütyülték. Ám a vendégeket ez sem zavarta a Merkantil Bank labdarúgó NB II 12. fordulójában, hiszen Zelenyánszky két ziccere után Germán révén – a cséká hét találatával a gólvágók élmezőnyében található – megszerezték a győztes gólt a volt NB I-es csapat otthonában, és sorrendben harmadszor nyertek.

Nyilas Elek: – Amit elterveztünk, azt az első félidőben végrehajtottuk, hiszen vezetéshez jutottunk. A szünet után kiegyenlítődött a játék, a némi hazai mezőnyfölény ellenére stabilak voltunk, ám a támadójátékunk nem volt már meggyőző. Az egygólos sikerünk megérdemelt.

További eredmények: Vasas–Zalaegerszeg 2–0, Szigetszentmiklós–Békéscsaba 0–1, Ajka–Soroksár 2–0, Szolnok– Siófok 3–2, Balmazújváros–Cegléd 1–1, Mezőkövesd–Sopron 2–0, Gyirmót–Csákvár 1–1.

SZEOL: a kihagyott ziccerek megbosszulták magukat

A férfi labdarúgó NB III Közép csoportjának 12. fordulójában a SZEOL SC a győzelem nélkül utolsó… Tovább olvasom