2017. 02. 19. vasárnap - Zsuzsanna -1°C | 7°C Még több cikk.

Szeged 2011-GA: gól nem volt - feljtutás lehet?

A labdarúgó NB III Közép csoportjában a Szeged 2011-Grosics Akadémia gólnélküli meccsen egy pontot szerzett a Rákosmente ellen.

Mivel a Keleti csoportban Kazincbarcika is ikszelt otthon (2-2 a Tiszaújváros ellen), így az biztos, hogy az NB III három csoportjában a Szeged 2011-GA lesz a legjobb második. Ez akár feljutást is érhet, hiszen a Létavértesnek nincs még licensze.

Szeged 2011-Grosics Akadémia–Rákosmente 0-0
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 29. forduló. Gyula, 100 néző. Vezette: Atyánszky (Szvetnyik, Sebestyén).
Szeged 2011-GA: Belecsan – Kéri, B. Kapic, Farkas, Zabari - S. Markovics, Máté P. - Kovács B., Pászka, Zelenyánszky, Germán. Edző: Nyilas Elek.
Rákosmente: Komora – Garics, Csiszár, Márton, Müllerlei - Mohácsik, Gál, Dara, Pölöskei, Boda - Kocsis. Edző: Halgas Tibor.
Csere: Kovács B. helyett Ács L. a szünetben, Pászka h. Dombai a 78., Boda h. Herczeg a 90. percben.
Sárga lap: B. Kapic a 20., Boda a 60., Máté a 85., Belecsan a 89.,Csiszár a 89. percben.
Kiállítva: S. Markovics a 86. percben.

További eredmények: Szekszárd-Gyula 0-1, Videoton II.-Baja 2-0, Soroksár-Dabas 5-1, Honvéd II.-Dunaharaszti 4-1, Komló-ESMTK 1-2, Monor-Maglód 0-1, Bölcske-Orosháza 3-4.

Megyei foci: hetet lőtt az UTC

A labdarúgó megyeegyben a hazaiak, a megyekettőben a vendégek örülhettek szombaton. Tovább olvasom