2017. 01. 17. kedd - Antal, Antónia -4°C | 1°C

Szeged 2011-GA: Kéri Tamás eldöntötte

A labdarúgó NB III Közép csoportjának 27. fordulójában a Szeged 2011-Grosics Akadémia hazai pályán, Gyulán 2-1-re legyőzte az Orosházát - Kéri Tamás 93. percben szerzett góljával.

Szeged 2011-Grosics Akadémia–Orosháza 2-1 (1-0)
Gyula, Grosics-akadémia, 150 néző. Vezette: Nazsa Tamás (Berecz, Kövér).
Szeged 2011-GA: Molnár T. – Kéri, Szabó Cs., Farkas M., Zabari - S. Markovics, Máté P. - Bartyik, Dombai, Ács L. - Kovács B. Edző: Nyilas Elek.
Orosháza: Bordás – Szűcs D., Tóth I., Szabó N., Márki K. - Styecz, Medvegy, Füredi, Végh, Juhász N. - Csák. Edző: Kvasznovszky József.
Gólszerzők: Kovács B. a 8., Kéri a 93., ill. Végh a 48. (11-esből) percben.
Csere: Csák helyett Baranyai a 39., Ács L. h. Pászka a 68., Zabari h. B. Kapic a 93. percben.
Sárga lap: Csák a 19., Medvegy a 21., S. Markovics a 26., Szabó Cs. a 47., Styecz az 57., Szabó N. a 69., Juhász N. a 77., Baranyai a 86. percben.
Kiállítva: Végh a 74. percben.

A hosszabbítás utolsó perceiben Kéri Tamás góljával újabb három pontot szerzett a labdarúgó NB III Közép csoportjában a Szeged 2011-Grosics Akadémia. A kilenc sárga és egy piros lappal dúsított meccsen az Orosháza sokáig eredményesen tördelte a játékot, ám a hajrában a nagy fölény eredményre vezetett.

Nyilas Elek: – Egy lelkesen, de túl agresszíven játszó Orosházát fogadtunk, és a gyors gól után túlzottan megnyugodtunk – megint. Ennek az okát nem tudjuk, de azon vagyunk, hogy megtaláljuk. A mentális tartásunk viszont minden körülmények között megmaradt, ezért dicséret jár.

További eredmények: Soroksár–Baja 5–0, Szekszárd–Videoton II. 1–0, Honvéd II.–Gyula 0–0, Maglód–ESMTK 4–0, Monor–Rákosmente 0–2, Komló–Dunaharaszti 1–2, Bölcske– Dabas 3–1.

Szegedi TE: százszázalékos mérleg

A férfi tekecsapat szuperligát százszázalékos mérleggel nyerte meg a Szegedi TE, amely a tizedik bajnoki címe mellé 32 meccses sikersorozatnál jár. Tovább olvasom