2017. 09. 19. kedd - Vilhelmina 13°C | 25°C Még több cikk.

Szeged 2011 GA: jól jött a szünet

A Merkantil Bank labdarúgó NB II- ben szereplő Szeged 2011- Grosics Akadémia csapata Szolnokon Oláh Lóránt találatával szerzett vezetést.
Szolnok–Szeged 2011-Grosics Akadémia 1–2 (0–0)
Merkantil Bank labdarúgó NB II, 14. forduló, Szolnok, 600 néző. Vezette: Szabó Zsolt  (Farkas B., Király).
Szolnok: Pokorni – Vári, Antal, Papucsek, Fritz – Kenderes, Zvara – Lengyel B., Mundi, Rokszin – Zsolnai. Edző: Kis Károly.
Szeged 2011-GA: Belecsan – Szabó P., S. Markovics, Tóth B., Mészáros M. – Máté, Zelenyánszki – Fitos, Hegedűs E., Kéri – Oláh L.. Edző: Nyilas Elek.
Gólszerzők: Vári a 92. (11-esből), ill. Oláh L. az 53., Fitos a 71. percben.
Csere: Mundi helyett Mile az 59., Zsolnai h. B. Tóth az 59., Lengyel h. Tóth B. a 68., Zelenyánszki h. Oláh G. a 74., Hegedűs E. h. Pászka a 84., Oláh L. h. Kovács B. a 90. percben.
Sárga lap: Mészáros M. a 40., Zelenyánszki a 43., Antal az 52., Máté az 55., Rokszin a 78., Szabó P. a 92. percben.

És miután Fitos még fejelt egy gólt, a hajrában pedig a hazaiak kaptak egy ajándék 11-est, amelyet Vári értékesített, így a Szeged 2011-GA gyorsan javította az előző heti bakit, és 2–1-re nyert az előtte álló Szolnok otthonában.

Nyilas Elek: – Érdekes meccs volt, mert az együtt töltött időnk legrosszabb első félidejét láttam saját magunktól. Alig vártam a szünetet, hogy elbeszélgethessek a srácokkal. A második félidő már teljesen más volt, és két gólt szerezve ha nem is megérdemelten, de fontos három pontot szereztünk.

További eredmények: Soroksár–Békéscsaba 1–0, Balmazújváros–Csákvár 3–2, Ajka–Zalaegerszeg 2–2, Gyirmót– Mezőkövesd 2–2, Szigetszentmiklós–Siófok 1–1, Kaposvár– Cegléd 0–0, Vasas–Sopron 1–2.

1. Mezőkövesd 14 8 5 1 28 – 13 29
2. Gyirmót 14 8 4 2 24 – 12 28
3. Vasas 14 9 0 5 32 – 18 27
4. Békéscsaba 14 9 0 5 19 – 17 27
5. Szolnok 14 8 3 3 26 – 20 27
6. Szeged 14 7 2 5 18 – 16 23
7. Sopron 14 5 5 4 22 – 22 20
8. Soroksár 14 6 1 7 17 – 19 19