2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 4°C

Szeged TE: főpróba kipipálva

Szeged - A férfi tekecsapat Szuperliga 15. fordulójában a Szegedi TE hazai pályán fogadta a Szolnokot. A találkozó főpróbája volt a hétvégi, a német Bamberg elleni Bajnokok Ligája negyeddöntő visszavágónak, és a 6:2-es siker után a szegediek elégedetten, de nem megelégedve várhatják Csányi Béláékat.
Szegedi TE–Szolnok 6:2 (3585:3363)
Férfi tekecsapat Szuperliga, 15. forduló.
A párok: Kakuk L.–Bíró N. 0:1 (1:3, 596:568), Szél T.–Molnár L. 1:0 (3:1, 615:566), Karsai L.– Bíró J. 1:0 (4:0, 581:518), Ernyesi R.–Fehér B. 1:0 (3,5:0,5, 638:591), Márton J.–Somodi 1:0 (3:1, 594:554), Sajermann G.–Bíró E. 0:1 (2:2, 561:566).

Ami elégedettségre adhat okot: Ernyesi Róbert kiegyensúlyozott, egyre jobb átlagteljesítményt nyújt; Márton János ezúttal is bizonyította, miért igazolta le Szegvárról a világ-, Európa-kupa és BL-győztes együttes; Karsai László nem engedett szettet ellenfelének; Szél Tibor sem hagyott sok esélyt riválisának.

Ami egy kicsit aggasztó: nem tudni, a két sérült, Kovács Péter és Kiss Norbert milyen állapotban lesz szombatra, előbbi combsérülés miatt több hetet kihagyott már, míg utóbbi fogászati kezelés miatt pihent.

Ezen kívül Kakuk Levente hiába ért el több fát, szettekben vesztett az idegesítő stílusú Bíró N.-től, míg Sajermann Gergőnek mindössze öt fán múlt a csapatpont.

A sérültek felépülhetnek, a forma is javulhat, azaz a Szeged bizakodva várhatja a szombat 13 órakor kezdődő meccset a Bamberg ellen.

További eredmények: Zalaegerszeg–BKV Előre 6:2, Kaposvár–Répcelak 6:2, FTC– Bp. Erőmű 7:1, Ózd–Szombathely 1:7.

Szeged 2011: kell egy igazi center

A Szeged 2011 NB II-es labdarúgócsapata Budafokon felkészülési mérkőzésen lépett pályára a Csákvár ellen. Tovább olvasom