2017. 03. 29. szerda - Auguszta 4°C | 20°C Még több cikk.

Szegedi góllal kapott ki a SZEOL

Labdarúgás, Orosháza - A labdarúgó NB III-ban egy hónapja nem érezte már a győzelem ízét a SZEOL SC, így a Közép csoport dél-alföldi rangadóján mindent megtett, hogy javítson pozícióján.
Orosháza–SZEOL SC 1–0 (1–0)

Férfi labdarúgó NB III, Közép csoport, 13. forduló. Orosháza, Mátrai stadion, 300 néző. Vezette: Szilágyi Sándor (Berecz, Kövér).
Orosháza: Bordás – Medvegy, Juhász, Makra, Szabó – Ferenczi, Végh, Fülöp, Huszár – Styecz, Szűcs. Edző: Boér Gábor.
SZEOL SC: Leindler – Kormányos, Dlusztus, Bjedov, Grünvald – Vida – Ondrejó, Beretka, Puskás, Bata – Faragó. Edző: Tóth Ákos.
Gólszerző: Végh a 24. percben.
Csere: Fülöp helyett Bozsóki a 69., Végh h. Füredi a 76., Styecz h. Lovas a 89., ill. Vida h. Ngalle (4) a 60., Ondrejó h. Busa a 68. és Puskás h. Mihállfy a 83. percben.
Sárga lap: Végh a 73., ill. Dlusztus a 23., Grünvald a 35. és Ngalle a 73. percben.

Sajnos nem sikerült, az Orosháza otthonában voltak ugyan jó periódusai, főként a második félidőben tartotta nyomás alatt a hazaiakat, de komoly gólhelyzetet nem tudtak kialakítani. A vendéglátók sem voltak veszélyesebbek a kapura, de betaláltak, köszönhetően egy jól eltalált szabadrúgásnak. A SZEOL SC szurkolóinak bánatát csak fokozza, hogy egy szegedi játékos, Végh Ariel volt a kék-feketék veszte, aki a 24. percben 18 méterről lőtte ki az alsó sarkot.

kékben Faragó és Grünvald. Fotó: DM

A bajnokság kiélezettségéről mindent elmond, hogy a 12. helyre visszaeső SZEOL SC két győzelemre van a dobogótól. A szegediek a héten idei utolsó hazai mérkőzésükre készülnek, szombaton 13 órakor a Dunaharaszti együttesét fogadják.

Tóth Ákos: – A szegedi hazai pálya évek óta nem létezik, most éreztük, hogy milyen az, amikor valahol van ilyen.

További eredmények: Baja–Dabas 0–2, Monor–Vác 0–0, Szekszárd–REAC 1–1, Bölcske–Kozármisleny 2–1, Maglód–ESMTK 0–2, Videoton II.–Dunaharaszti 3–2, Gyula–Szentlőrinc 3–1.

Továbbra is veretlen a HFC

Az utolsó előtti és a listavezető találkozóját hozta az SZVSE– HFC meccs a labdarúgó megyei I. osztály 13. fordulójában. Tovább olvasom