2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 10°C | 16°C Még több cikk.

Szegedi siker a hosszútávúszó ob-n

A még ifjúsági korú, szegedi Olasz Anna, illetve Kutasi Gergely nyert 5 km-en a hosszútávúszók tatabányai uszodai országos bajnokságán.
Különböző korosztályokban tizenöt klub hatvan képviselője indult a három távon - 5 km mellett 1500 és 3000 méteren - rendezett vasárnapi versenyekben.

Németh Zsolt, a Magyar Hosszútávúszó Szövetség főtitkára, az MTI-nek összegezve az ob tapasztalatait, nemcsak a két győztest dicsérte, hanem a fiatal korosztály két további reprezentánsát is.

"Kiemelném a Szegedi Úszó Egylet 1997-es születésű versenyzőjének, Sibalin Flórának a teljesítményét 1500 méteren, az ő 18:10.29 perce egészen kiváló. Ugyancsak kiemelkedőt úszott háromezer méter gyorson a hódmezővásárhelyi Szenior Úszó Klub tagja, az 1996-os születésű Gábor Tamás, aki 35:42.06 perc alatt ért célba. Produkciójuk a sportág jövője szempontjából is igen biztató."

A dobogós sorren, férfiak, 5000 méter: 1. Kutasi Gergely (Jövő SC) 2. Vidóczy Zalán (Hullám 91, Székesfehérvár) 3. Szauter Gergő (FTC.
Nők, 5000 méter: 1. Olasz Anna (Szegedi Úszó Egylet) 2. Kócz Enikő (Hullám 91, Székesfehérvár) 3. Harangozó Kitti (FTC).

• 2. észrevétel 2010. január 24. 22:24
    „Olasz Anna már nem ifjúsági korú!”
  • 1. Adrien21 2010. január 24. 18:45
    „"1996-os évjáratú Gábor Tamás"
    Hogy lehet egy gyerek évjáratú??? Születésű inkább!!!!”

Lékó második győzelmét is megszerezte

Lékó Péter legyőzte a hazaiakat képviselő Jan Smeetset a hollandiai Wijk aan Zeeben zajló… Tovább olvasom