2017. 08. 23. szerda - Bence 15°C | 25°C Még több cikk.

Szegedi sikerek Dortmundban

Az SZVSE fiatal atlétái közül három, Lengyel Roland, Kormányos Dániel és Szlatárovics Orsolya meghívást kapott a dortmundi nemzetközi gálára.
Ezen hat ország (Anglia, Hollandia, Svédország, Szlovákia, Magyarország, Németország) megyei válogatottakkal – a szegediek a Pest megyei csapat tagjaként – képviseltette magát. Eredményeik, 60 m fiúk: 1. Lengyel 6.84 mp, magasugrás: 4. Kormányos 145 cm, 60 m lányok: 1. Szlatárovics 7.94 mp, 200 m: 1. Szlatárovics 26.57 mp; váltók, 4x200 m: 1. Pest megye (Lengyel tagja volt) 1:38:22 p, 4x100 m: 1. Pest megye (Kormányos tagja volt) 53.85 mp.

A Menyhárt Zoltán tréner vezette csapat ezúttal Szombathelyen edzőtáborozott – ideális körülmények között – és részt vett Vas megye nyílt mezei futóbajnokságán. Eredményeik, 1992-es születésű lányok, 2 km: 1. Fóris Katalin 6:41.0 perc, 2. Lóczi Eszter 6:44.6; 1992-es születésű fiúk, 3 km: 1. Szelepcsényi Zsolt 9:31.0, 3. Szabó Bence 9:43.7; 1991-es születésű fiúk, 3 km: 1. Lengyel Attila 9:01.0.

Bendó Csaba játszani akar

A harmadik helyezett Dunaferr lesz szombaton 17 órától a Pick Szeged vendége. A hazaiaknál lassan… Tovább olvasom