Szegedi TE: hetedszer is 8:0

Hetedik alkalommal nyert 8:0-ra a szezonban a Szegedi TE férfi tekecsapata.
Szegedi TE–Győr 8:0 (3869:3427)
Férfi tekecsapat szuperliga, 11. forduló
A párok: Kakuk L.–Kázár 1:0 (4:0, 666:552), Szél T.–Nákits 1:0 (3:1, 688:576), Fehér B.–ifj. Horváth P. 1:0 (3:0, 594:565), Zapletán Zs.–ifj. Brancsek J. 1:0 (3:1, 639:616), Karsai L.–Gosztola G. 1:0 (3:1, 631:567), Kiss N.–Kiss N. 1:0 (3:1, 651:551).

Valahogy az ilyenkor az ember érzése, mintha a Tisza-parti játékosok minden egyes alkalommal pluszmotivációt találnának. Mert az egy dolog, hogy arra törekednek, a saját párharcukat megnyerjék, ám ennél sokkal lényegesebb, hogy a második vagy a harmadik sorban pályára lépőknek is fontos az összkép. Így aztán különleges képet mutat a csapat: az eddigi tizenegy bajnoki mérkőzésen immár hetedszer győzött 8:0-ra, ebből negyedszer hazai pályán.

A szegedi együttes a nyári pályafelújítás után a harmadik legjobb hazai eredményét érte el, amelyhez párosult több remek egyéni teljesítmény is. Ilyen volt például az elmúlt héten Ajkán egyéni pályacsúcsot elérő Szél Tibor, aki megint a szegediek legjobbja volt, ezúttal 688 fával. Kakuk Levente ördögi eredménye (666 fa) mellett az adta a meccs érdekességét, hogy mindkét oldalon szerepelt egy Kiss Norbert. És éppen egymás ellen is játszottak. Az ötszörös világbajnok szegedi pontosan száz fával múlta felül győri ellenfelét, azaz nem történt meglepetés.

Fantasztikus hangulatú bunyógála Szentesen

A nagyközépsúly bajnoki övét Kelemen Balázs szerezte meg Szentesen a Ferobox Event ökölvívógálán. Tovább olvasom