2017. 11. 23. csütörtök - Kelemen, Klementina 3°C | 13°C Még több cikk.

Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem: harcosan is vereség

Az esélyeknek megfelelően a listavezető és a bajnoki címért küzdő UVSE-Centál legyőzte a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem csapatát a női vízilabda OB I 1–6. helyéért rendezett középszakaszának 8.fordulójában.
Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem–UVSE-Centrál 8–19 (3–7, 3–4, 0–5, 2–3)
Női vízilabda OB I, középszakasz, 8. forduló. Szeged, SZUE, 50 néző.
Vezette: Bereczki, László.
Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem: Szikora (5 védés) – Árkosy 1, Lengyel Dom. 2, Lengyel Dor., Somhegyi 1, Dalmády P., DALMÁDY SZ. 3. Csere: Lengyel A. 1, Miklós, Veréb, O-Nagy. Megbízott edző: Varga Árpád.
UVSE-Centrál: Kiss A. (11 védés) – Sikter 1, Herczka, Csabai 1, TÓTH 6, KISTELEKI 4, Szűcs 1. Csere: Kiss A. E., Kövesdy 1, Keszthelyi 3, Bicskei, Korényi 2, Azumah. Vezetőedző: Áts Bertalan.
Gól – emberelőnyből: 9/3 ill. 7/3.
Ötméteresből: 4/3, ill 2/2.
Kipontozódott: Miklós, ill. Sikter, Kiss A. E.

Barna Tamás szegedi vezetőedző vakbélműtétje után lábadozik, így ezúttal is Varga Árpád helyettesítette megbízott trénerként a kispadon. A csapat sokkal jobban játszott, mint a dunaújvárosi kudarc során, és bár most is kikapott, támadásban akadtak szép megoldásaik. Leginkább a harmadik negyedért kár, amikor a fővárosi együttes öt góllal növelte a különbséget.

Varga Árpád: – Harcosak voltunk, ami a fontos meccsek előtt biztató. Sok sikert kívánunk az UVSE-nek az Euroligában!