2018. 01. 17. szerda - Antal, Antónia -1°C | 8°C Még több cikk.

Szegediek Nanjingban

Ifjúsági olimpia, Nanjing - A nanjingi 2. ifjúsági olimpián három szegedi is érdekelt volt az elmúlt két napban, közülük a teniszező Bíró André (Gellért SE) három vereségen van túl.
Bíró ugyanis egyesben a második fordulóban a dél-koreai Li Ducs-hitől, vegyes párosban Bondár Annával az első fordulóban egy argentin, román duótól kapott ki, majd férfi párosban egy belgával az oldalán a negyeddöntőben orosz kettős vetett véget a menetelésnek.

Az úszó Novoszáth Melinda (Haász SZUE, képünkön) előbb 800 méter gyorson a hetedik, majd 200 méter gyorson a 16. helyen végzett. A kosaras Mike János (Naturtex-SZTE-Szedeák) vezetésével a magyar férfiak megszerezték első győzelmüket Uruguay ellen, aztán két vereség következett.

Novoszáth Melinda. Fotó: DM

Eredmények, tenisz, férfi egyes, 2. forduló: Bíró André–Li Ducs-hi (dél-koreai) 2:6, 2:6. Vegyes páros, 1. forduló: Bíró, Bondár Anna–Bahamonde, Rosca (argentin, román) 6:7, 3:6. Férfi páros, negyeddöntő: Khacsanov, Rublev (orosz)–Bíró, Clement Geens (magyar, belga) 6:4, 6:4.

Kosárlabda, férfiak, 3. forduló: Magyarország–Uruguay 21–12. 4. forduló: Magyarország–Litvánia 13–19. 5. forduló: Magyarország–Lengyelország 18–21.

Úszás, nők, 800 m gyors: 7. Novoszáth Melinda. 200 m gyors: 16. Novoszáth.

Biacsi Ilona harmadik

Egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek a magyarok a női 400 méteres síkfutás döntőjében Swansea- ben, a para atlétikai Európa- bajnokságon. Tovább olvasom