2017. 05. 29. hétfő - Magdolna 13°C | 28°C Még több cikk.

Szentesi góltripla

Szentesi győzelemmel zárult a futsal NB I hétközi megyei rangadója. A további eredmények alapján pedig eldőlt, hogy a két gárda matematikai esélye is elszállt a négy közé jutásra.
Legrand-MetalCom-Szentes–Első Beton 3–1 (2–0)
Szentes, 300 néző. Vezette: Veizer, Guta.
Legrand-MetalCom-Szentes: KOVÁCS K. – Kazán, KONCZ, Erhardt, KELLER. Csere: Bíró (kapus), JERNEI, Szabó L., Szabó Á., KOVÁCS N., RONTÓ. Játékos-edző: Koncz Zsolt.
Első Beton: Tihanyi – Csúri, Rácz A., Tóth A., Szentágotai. Csere: HALÁSZ (kapus), Kovács P., NÉMETH L., Pájer, Vastag, Bullás, K. Tóth. Edző: Szabó Zsolt.
Gólszerzők: Koncz (2), Kovács N., ill. Németh.
Kiállítva: Tihanyi, Kovács P.

Kiváló Krisztiánok

Mindkét részről a kapusokkal voltak elégedettek leginkább az edzők. Hazai oldalon Kovács Krisztiánon érződött a magabiztosság, míg a szegedieknél a kiállítás után beugrott Halász Krisztián szintén bravúrokat mutatott be.

Az ötödik percben Koncz lövésével szerzett vezetést a Szentes. A játékos-edző a 15. percben kisbüntetőből – az esetnél a szabálytalankodó Tihanyit kiállították – növelte az előnyét, igaz, a Beton kihagyott sok lehetőséget. A szünet után Németh L. szépített, ám a fiatal Kovács N. bebiztosította a hazai sikert. A hajrában Kovács P. szövegért a kispadról kapott piros lapot.

Koncz Zsolt:
– Örülök, hogy sikerült feledtetni az elmúlt heti vereségünket.
Szabó Zsolt: – Ismét saját magunkat vertük meg, egy szerzett góllal nem lehet mérkőzést nyerni. Gratulálok a Szentesnek.

További eredmények: Csömör–Aramis 5–5, Berettyóújfalu–Gödöllő 4–0, Abony–Kanárik 3–7, Siklós–Cső-Montage 4–8.

10. Siklós* 25 3 2 20 92 – 230 0

A Siklóstól összesen 26 büntetőpont levonva.

Szegeden a Ferencváros

Hosszú hetek nemzetközi szereplése után a férfi Szuperligában utolsó hazai bajnokiját játssza a… Tovább olvasom