2017. 12. 11. hétfő - Árpád -1°C | 11°C Még több cikk.

Szerdán 15.30-kor: Makó–Kecskemét MK-meccs

A labdarúgó Magyar Kupában szerdán 15.30-kor a harmadik fordulóval folytatódik a küzdelem. Az egyenes kieséses párharcban a győztesek a 32 közé kerülnek.
A labdarúgó Magyar Kupában szerdán 15.30-kor a harmadik fordulóval folytatódik a küzdelem. Az egyenes kieséses párharcban a győztesek a 32 közé kerülnek. Ez a célja az NB II-es Makó FC-nek is, de nem lesz könnyű dolga, hiszen az ellenfél, a Kecskemét az elmúlt hét végén az FTC százszázalékos mérlegét „összerondította" (2–2). A Bács-Kiskun megyeiek a legutóbbi két bajnokság Makón lejátszott meccsét megnyerték: előbb 5–2-re, legutóbb pedig 3–2-re győztek.

– Szeretnénk továbbjutni, a 32 közé kerülni – jelentette ki Ménesi Gábor, a Makó FC elnöke. – Az elmúlt öt esztendőben ez mindig sikerült, jó lenne folytatni ezt a szép sorozatot. Az a tervünk, hogy a mostani kiírásban is NB I-es gárdát hozzunk Makóra. De ahhoz le kell győznünk a Kecskemétet.

A Honvédé a Hídépítő-kupa

Erős mezőnyben az értékes második helyen végzett a Szeged Beton VE a hazai rendezésű II.… Tovább olvasom