2017. 10. 18. szerda - Lukács 10°C | 24°C Még több cikk.

Szeviép-Szeged: ismét jobb volt az Arad

Szerda este immár harmadik edzőmérkőzését játszotta a Szeviép-Szeged NB I A csoportos női kosárlabdacsapata. A Tisza-parti gárda a román Arad gárdáját látta vendégül.
Szerda este immár harmadik edzőmérkőzését játszotta a Szeviép-Szeged NB I A csoportos női kosárlabdacsapata. A Tisza-parti gárda a román Arad gárdáját látta vendégül. Fodor Péter együttese ismét kiélezett, jó meccset vívott a nemzetközi kupára készülő vendégekkel. Az első félidőben főként a bolgár válogatottból visszatért Milena Tomova jóvoltából két-három ponttal mindig a magyar bajnoki bronzérmes vezetett. A második félidőben azonban nagy gondot okozott a románok két amerikai légiósának semlegesítése, a két tengerentúli kosaras rendesen szórta a pontokat. A vége 77–71 az Aradnak, a vereség főként annak tudható be, hogy a külső posztokon gyengébben muzsikáltak a hazaiak.

A Szeviép pénteken újabb edzőmeccset játszik, 18.30-kor az újszegedi sportcsarnokban a Szekszárd lesz az ellenfél.