Régiót választok:
Csongrád megye
|
Bács-Kiskun megye
Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Szeged - delmagyar.hu

2012. 05. 27. vasárnap - Hella

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, vízilabda > Szeviép: indul a Hepp-kupa

Szeviép: indul a Hepp-kupa

Hazai pályán is bemutatkozik a Szeviép-Szeged: a lányok ma 18 órától a Baja ellen a női kosárlabda Hepp-kupa csoportküzdelmeivel kezdik el a tétmeccsek sorozatát (a találkozóra a belépés ingyenes).

Munkatársunktól - Délmagyarország napilap - 2010.09.08. 04:00
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
A Szeviép címvédőként vesz részt a sorozatban, a kizárólag magyar játékosok részére kiírt kupát az újszegedi sportcsarnok négyes döntőjében hódította el Bencze Tamás csapata a BSE elleni fináléban.

A januári döntő óta kicserélődött a játékoskeret, és a szabályok is megváltoztak: az új kiírás szerint csak 1987. január 1-je után született játékosok nevezhetők a sorozatba, ami azt jelenti, hogy a Szeviépből Németh Bernadett, Keller Annamária és Farkasinszki Orsolya sem léphet pályára. A háromfős csoportokból egy kör után a két legjobb jut tovább a 16 közé. A torna fináléját a bajnoki szezon után, 2011. május 28–29-én tartják.

A mai meccs és a Kecskemét elleni, pénteki találkozó egyaránt hasznos lesz a formálódó csapat számára, hiszen így a szeptember 26-i, Cegléd elleni bajnoki rajt előtt élesben is kipróbálhatja magát a Szeviép.
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Hozzászólok a cikkhez


A tisztább tartalom érdekében előzetesen moderálunk. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg.
Kérjük, olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!
Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

HIRDETÉS
bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...