2017. 12. 11. hétfő - Árpád -1°C | 13°C Még több cikk.

Szivóssal és Baksával nyert a válogatott

A londoni olimpiára címvédőként készülő magyar férfi vízilabda-válogatott 13–9-re nyert a kanadai nemzeti csapat vendégeként Vancouverben.
A válogatott honlapja, a www.vlv.hu beszámolója szerint Kemény Dénes alakulata a mérkőzés felénél még egygólos hátrányban volt, ám a harmadik negyedben hétszer talált a tengerentúliak kapujába, ezzel el is döntötte az összecsapást. A mérkőzés legeredményesebb magyar játékosa, Kiss Gergely négy gólt szerzett, az A-Híd Szeged Beton VE friss igazolása, Szivós Márton egyszer volt eredményes, míg Baksa László kezdett a kapuban, Szécsi a meccs közben váltotta.

A magyar válogatott holnap még egy mérkőzést játszik Kanadával, majd másnap utazik haza.

Kanada–Magyarország 9–13 (2–0, 1–2, 3–7, 3–4)
A magyar góldobók: Kiss G. 4, Biros, Hosnyánszky 2-2, Steinmetz Á., Hárai, Vámos, Varga Dénes, Szivós.

• 1. bambulla 2012. június 06. 08:39
    „Baksa jó volt
    most csak hatot kapott :)))”

Diplomás sikersztori a Floratomnál

Három férfi, egy eset: a Dudás Róbert, Lukács Levente, Kószó Attila trió egyaránt főiskolát, egyetemet végzett versenyzőként, munka mellett asztaliteniszezik. Tovább olvasom